Autor Zpráva
Rob
Profil
Zdravím, pokouším se optimalizovat jeden web, který nemá žádný důvod aby nebyl na předních pozicích, ale přesto se ten web po určitých dotazech najít nedá. Můžete mi poradit nějaké články/"manuály" ohledně některých jemností kterými se řídí seznam? Napodařilo se mi nic použitelného najít a když už, tak to bylo zaměřeno spíše na google. Vážně není žádný důvod aby seznam ten web takhle ignoroval, ale přesto se tak děje.
honzaaan
Profil *
Máš dobře dané klíčová slova? máš velkej PR? už te seznam zaindexoval?
Rob
Profil
Web beží nekolik let. Má návštěvnost několik tisíc denně - 10 000 není vyjímka. Ale už jen slovo které je v adrese (nemohu prozradit) ukáže plno odkazů ale tenhle web nikoliv. Proste na webu naní žádná chyba. To se mužu zaručit, ale přžesto je až v zadu. Proto bych rad nějaké doporučení ohledně strategie zvyšování S-Ranku
pc_jimbo
Profil
Když tam neni zadnej duvod jak rikas a mas dobrou optimalizaci, tak si zavolej na informace seznamu jestli neni chyba u nich ne?
Rob
Profil
pc_jimbo
To je pravda. Bych mohl zkusit. Diky za radu, ale pokud nekdo vite o nejakym clanku pouzitelnym, tak mi ho prosim i tak poslete.
tomas657
Profil
tažko povedať v čom je problém...bez adresy... daj adresu toho webu...
Olda73
Profil *
A neodmítl jsi poslední dobou jejich obchodního zástupce s nabídkou na sklik nebo zvýhodněné pozice?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0