Autor Zpráva
Pavel Calta
Profil
Já vím, že je to miliardakrát omílané téma, ale po přečtění mnoha fór s tímhle tématem nedocházím k jasnému závěru. Pojďme o tom diskutovat, protoze nevím (myslím, že nejenom já) jestli zvolit snadnou zapamatovatelnou doménu, nebo doménu, která je z hlediska hlavního klíčového slova výhodná (ale má tří slova a pomlčky). Má doména vliv na vyhledávače? Mám jednu jednoslovnou CZ doménu, kde je to zároveň jako hlavní klíčové slovo. Pohybuji se ve vysocekonkurenčním prostředí ( v ČR přes 100 netovejch obchodů podobnýho rázu) a přesto jsem na googlu dlouhodobě 1. bez nějaké složité optimalizace úvodní stránky. Zajimá mě hodně Seznam.cz, protože jak víme většina lidí v ČR (hlavně ženy, na které bude web zaměřen) ho používá jako primární vyhledávač.

Hezkou diskuzi.
Plaváček
Profil
Pavel Calta

Ušetřím nás dlouhé a neplodné diskuse a také ušetřím Markovi trochu času. Jedna z hezkých odpovědí je zde: http://vyhledavace.info/poradna/2_947_0.html .

Pokud se týká Seznamu, cituji vyjádření Dušana Janovského: váha klíčového slova v doméně se nezměnila, je stále nulová .
Mustafa Ibrahim
Profil *
Mám doménu, kde její název není klíčovým slovem a přesto jsem na seznamu i googlu dlouhodobě na mnoho klíčových slov a spojení na prvním až pátém místě.

Závěr nechť si každý rozumný člověk udělá sám.

P.S. proti klíčovému slovu v názvu domény nic nemám – měl jsem smůlu, bylo již obsazeno :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0