Autor Zpráva
Rick
Profil *
Čau,
1. V pomínkách programu Google Adsense jsem četl, že nadpis může mít podobu např. SPONZORSKÉ ODKAZY. Mohl bych zvolit kratší název, třeba REKLAMA? Nebudou mi za to bičovat účet?

2. Vím, že je to asi častá otázka, ale co mám dělat v případě, že mi nějaký člověk z jakéhokoli důvodu neustále klepá na reklamu Adsense. Rovně v pravidlech či podmínkách si na to mám dávat sám prý pozor, ale co s tím nadělám, jak tomu mám zabránit? Děkuji
FiryCz
Profil
1) Název reklama mít můžeš.
2) Sežeň si program, který ti zapisuje, z jaké ip kdo kdy klikl. Pokud tam bude jedna ip častá, zablokuj ji. Na Googlu takových programů seženeš dost.
majkljackson
Profil *
Ano, těch programů je sice dost, ale žádný z nich po nedávném update GA nefunguje. Nicméně vyzkoušej Contextual Tracker - ten sice vícenásobný kliknutí zachytí. Pak si tu IP zablokuješ sám v PHP nebo htaccess třeba... Samozřejmě je dobrý o tom napsat na GA podporu, aby viděli, že máš snahu :)
Rick
Profil *
Díky, jen dnes rano jsem nasadil na svuj web reklamy adsense. Kamarad klikl na mou reklamu. A ten 1 zkusebni klik se mi neukazal ve statistikach. Za jak dlouho se zacnou prokliky zapocitavat? Jak to, ze se proklik nezapocital?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0