Autor Zpráva
filas
Profil *
Zdravím,

mám problémy s webem www.ecomarkt.cz.

stará verze webu byla umístěna na garazova-vrata.ecomarkt.cz. nová verze je přímo na www.ecomarkt.cz

promém je tom, že seznam vede ve fulltextu odkaz na starý web (garazova-vrata.ecomarkt.cz/garazova-vrata.php?class=0) který nabízí místo nového. Potřeboval bych tyto záznamy na starou verzi stránek zrušit aby na ně seznam neukazoval.

Na webu jsem dal přes 301 přesměrování na nový před 2 až 3 měsíci. Nicméně seznam stále nabízí tyto záznamy které již neexistují.


nevíte někdo co s tím?


díky

Filas
Marek Prokop
Profil
Jak to, že to staré URL neexistuje, když na něm máte přesměrování? Ať si Seznam ukazuje, na co chce, Vám je to přeci jedno.
filas
Profil *
Fyzicky ta stránka existuje, je na ní pouze přesměrování 301. Nicméně ten odkaz jak ho prezentuje seznam tam není.

Když zadám "předokenní rolety", tak mě najede starý záznam na cca 4. stránce a nový záznam nikde není. Když by totiž seznam vyhodil ten starý záznam, tak by nový byl na lepších pozicích.

seznam má s frází předokenní rolety spojen odkaz na starý web.
Petra
Profil
Nový web nezíská lepší pozici díky tomu, že odkaz na starý web bude z výsledků vyhledávání vyřazen. Když ji nemá s existencí odkazu na starý web, není důvod, aby ji měl bez něj.
filas
Profil *
petra:

tím si právě nejsem jistý, protože na doménu 3. řádu není odkaz z firem. tam je odkaz na doménu 2. řádu.
Marek Prokop
Profil
Výsledky vyhledávání se agregují podle domény třetího řádu. Kdyby Seznam znal obě stránky a obě hodnotil jako stejně relevantní, zobrazil by je pravděpodobně velmi blízko u sebe. Pokud je blízko u sebe nezobrazí, buď jednu z těch stránek zatím nezná, nebo ji nepovažuje za tak relevantní, nebo ji považuje za duplicitní a méně důležitou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0