Autor Zpráva
jarzek
Profil *
Zdravím, měl bych dotaz:

Mám web "A" o asi 4000 stránek, seznam zaindexoval pouze 62 stránek, které jsou odkazovány z titulní stránky.

Pokud na nějaký jiný web "B" umístím odkazy na všechny stránky webu "A", jak to dopadne? Asi penalizací webu "B", že?

(Nejde mi o s-rank, jen bych rád, aby se ty stránky zaindexovaly...)

Díky za odpovědi a názory.
Vladosik
Profil
Jak je web starý? Dejte robotovi čas zaindexovat více stránek, pokud je stránka nová...
Patrik Pražák
Profil *
Zkus vytvorit sitemap, nebo zkus zmenit strukturu stranek. Nebo posli konkretni URL na web takle to jsou jenom vseobecne rady.
petr---
Profil *
Mám web, 1,5 roku starý, gtpr hlavní strany 3, cca 9000 stránek. Google má zaindexovaných přes 8000, Seznam 400 (slovy čtyři sta, nesekl jsem se o nulu) stránek. Tož asi to bude u Seznamu normální...
lukas87
Profil *
seznam v poslední době dělá zajímavé věci, teď mi třeba z indexu uplně vypadla asi druhá nejdůležitější stránka webu, která se ve hledání umisťovala tak max do 4. místa a 3 dny v něm prostě nebyla, pak sem ji zkusil přidat přes formulář a už je zase ve výsledcích tam kde byla předtím. Snad se to zlepší novým robotem víte o něm něco? už by se snad měl testovat jak píšou tady http://fulltext.sblog.cz/robot/
jarzek
Profil *
Ten web je www.sexshop-69.cz. Co se týká mapy webu, tak tu bych tam dal, ale obávám se, že by to bylo zbytečné, protože, jak jsem psal, ten robot jde jen jednu úroveň z titulky - to znamená, že bych musel mít mapu na titulce a to by se mu asi nelíbilo... a ani mně :(
Patrik Pražák
Profil *
Omlouvám se seznam-fulltext nebere sitemap, asi vám nezbyde než začít přidávat odkazy ručně (o: a nebo vysvětlete 80% český populace, že internet není jenom seznam.
Vladosik
Profil
Seznam obecně indexuje méně stránek než google, to je věc veřejně známá.
jarzek
Profil *
seznam-fulltext nebere sitemap
myslite xml s mapou? ja jsem mel na mysli proste pouze seznam veskerych stranek...

a nebo vysvětlete 80% český populace, že internet není jenom seznam
tak to by bylo fajn :)

Seznam obecně indexuje méně stránek než google
jo, jo, prave proto to s nim zkousim nejak zkoulet...

zkouseli jste nekdo nejak vice ten pridavaci formular? nejaky dojmy??
lukas87
Profil *
jarzek přidávací formulář je dobrej tak kvůli tomu že se ti aktualizuje náhled na stránku ve vyhledávání nebo když je web novej ale přidávat tam všechny stránky to asi nebude ono :-)
jarzek
Profil *
:D jo, tak to jsem si říkal, ze bych to s tou captchou asi nedal :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0