Autor Zpráva
omega
Profil *
Mam otazky na zdvihnutie Pageranku:

1.) ak mam link na moj web s velkym PR ale je pod display: none, tiez to plati? Google to nezisti?

2.) ak mam link na webe s velkym PR a zdvihne sa mi aj mojej stranke PR...ale potom ak z tej stranyk ten link zmazem, tak sa mi znize PR? Alebo uz zostane.

dakujem
Vladosik
Profil
1) IMHO nezjistí. IMHO je to praSEO. Co Tě k tomu vede?
2) Při přepočtu by měl zas klesnout.
Nox
Profil
Nevymýšlej žádný okliky a bude se ti líp spát;)
HeWeR
Profil
omega
Zapoměň na PageRank. Prostě se na něj vykašli, neměř ho. Neznamná nic, je zbytečné se o něm bavit, je zbytečné se ho snaži zvýšit a je zbytečné oslavovat, když se ti zvýší.

Jednoduché pravidlo: snaž se zpětné linky získávat tak, aby ti přes ně chodili uživatelé. Vždy, když umisťuješ někde link, představ si, že si uživatel a polož si otázku: „Klikl bych na tento odkaz?“. Pokud bys klikl, je to dobrý back link, pokud ne, je to špatný back link.

Příklad:

1. na linkové farmě o 50 odkazech na tvůj link nikdo neklikne a rozhodně ti link nezvýší návštěvnost → špatný odkaz pro uživatele a i pro Google

2. na článku, který bude popisovat manželské problémy by byl link na tvou stránku (která je například o rozvodech) velmi proklikávaný → dobrý link pro Google a také uživatele

Nox
Nevymýšlej žádný okliky a bude se ti líp spát;)
Spíš bych řekl: jestli chceš mít spánek, nedělej vůbec SEO ツ
Vladosik
Profil
je zbytečné se ho snaži zvýšit a je zbytečné oslavovat, když se ti zvýší.
Není tak úplně pravda. Jeden příklad z mnoha - třeba kvůli prodávání odkazů, domény...
Vitec
Profil *
Mám Google Toolbar a zajímalo by mě jestli se dá jeho funkce pomoci nějakeho skriptu vypnout.

Narazil jsem na to u Radka Hulana, když jsem si Toolbar nainstaloval, tak jsem se díval, jaky pagerank kdo má a u něj mi to naměřilo 0/10:) o tomhle pochybuju:) no a když se dá ovlivnit adblock tak měřeni pageranku asi taky nebude problém, co? možná jsem se měl na to zeptat přímo jeho..
HeWeR
Profil
Vitec
jaky pagerank kdo má a u něj mi to naměřilo 0/10
To se někdy stává. Buď si toolbar neaktualizuje hodnotu při přechodu na jinou záložku, a nebo má datacentrum ze kterého toolbar PR sosá dočasně špatný údaj.

tak měřeni pageranku asi taky nebude problém, co
Hm… nn, měření PR se dá velmi snadno ovlivnit. Stačí se pouze nahackovat do datacenter Googlu na celém světě a přibližně ve stejný okamžik změnit údaje v indexu tak, aby to Google nepoznal ツ
Vitec
Profil *
ale prdlajs... ta lišta je jenom stupidní doplněk firefoxu určitě se to nějak dá. Mi nepovídej že má pagerank 0/10 nejčtenější seriózní weblog v ČR / více než 1500 článků :)
HeWeR
Profil
Vitec
Ta lišta je stupidní doplněk FireFoxu vyvinutý Googlem. Máš logicky dvě možnosti, jak to nafejkovat:

1. nahackovat se do indexu Googlu (viz. můj předchozí spot)
2. podšoupnout uživatelům tvoji vlastní, upravnou lištu, která bude rank soscat z jiného zdroje než Google

že má pagerank 0/10 nejčtenější seriózní weblog v ČR
O-ou. Omlouvám se. Už sem tě chtěl upozornit, že to je chyba na tvé straně, ale ejhle. rADo ho má menšího než obvykle.

Všechny data centra hlásí PR 0. Hm… tak prostě jednoduše Google nepřidělil Radkovi PR. Asi.
omega
Profil *
co musim vsetko mat na PAGERANK 5? Mam 4, ale chcem 5 :D
HeWeR
Profil
omega
co musim vsetko mat na PAGERANK 5
Zpětné odkazy.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0