Autor Zpráva
Feynman
Profil *
Dobrý den,

chtěl bych se zde přítomných zeptat, co je nutné zásadně zlepšit, aby stránka dosahovala stejných pozic ve vyhledávači na Seznamu jako na Google.

U vyhledače Google dosahuje web na důležitá klíčová slova prvních pozic, nejhůře je vždy na bedně (do 3 místa), ale na Seznamu je tomu naopak. To znamené většinou na bramborové pozici či hůře.

Zajímalo by mne proto, na co z Vašich zkušeností klade vyhledávač Seznamu větší váhu, případně čemu věnovat větší důraz.


Předem mnohokrát děkuji za rady.
marsimx
Profil
A o jakou doménu jde jestli to smíme vědět? Takto je to těžko něco zjišťovat.
ato3
Profil
Feynman
z mých zkušeností se seznamu na mých stránkách vždy líbilo více, když jsem často měnil obsah
HeWeR
Profil
Feynman
Já sem vypozoroval něco takového:

Seznam – optimalizace je snadnější, nebere tak moc důraz na off-page faktory, URL, stáří domény. Lze dosáhnout velmi uspokojivých výsledků pouze vlastní optimalizací obsahu.

Google – zpětné odkazy, zpětné odkazy a do třetice zpětné odkazy z co nejvíce obsahově podobných webů ツ
neonyy
Profil *
"Lze dosáhnout velmi uspokojivých výsledků pouze vlastní optimalizací obsahu" ??

Tím myslíte optimalizací obsahu, vhodná klíčová slova atd. a nebo zlepšit navigaci??
HeWeR
Profil
HeWeR
Tím myslím text, správné nadpisy, zvýraznění…

Seznam mi příjde v tomto takový „jednodušší“. Když na webu o „mužských tangách“ zmíním slovo: „tanga“ , „muži“, „mužské tanga“ častěji a párkrát je zvýrazním třeba <strong>em, je pravděpodobné, že v Seznamu stoupnu. V Google ne-e.

// za ta tanga se omlouvám, ale chtěl jsem použít nějáký originální příklad ツ
Seekr
Profil *
Z mé zkušenosti z poslední doby to už tak jednoduché jak bývalo není nicméně souhlasím je to více ovlivnitelné než na googlu.
reFOX
Profil *
Na Seznamu jsem měl ze začátku s-rank i 82 ale jak se mi postupně zvyšoval page-rank u google (nyní 4), s-rank postupně klesal (nyní 64)... Jako by šli proti sobě, nechápu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0