Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
PageRank se počítá ze zpětných odkazů? A má na něj struktura webu vliv (title, h1,...)?V poslední době jsem přidával na své stránky odkazy z tematicky podobnych webu, ale místo toho aby mi pagerank vzrostl na 4, tak spadl na 2 :( Nevíte čím by to mohlo být?
Hanz
Profil
Anonymní
PageRank se neobnovuje pořád, ale jen někdy:
http://www.jakpsatweb.cz/weblog/b/1114170235-aktualizace-gtpr.html
Martin Kuželka
Profil
PageRank se počítá ze zpětných odkazů?
ano

A má na něj struktura webu vliv (title, h1,...)?
na PR ne, ale je to také důležité

V poslední době jsem přidával na své stránky odkazy z tematicky podobnych webu, ale místo toho aby mi pagerank vzrostl na 4, tak spadl na 2 :(
PR se počítá z těch odkazů, které vedou na tvůj web a ne z těch, které vedou z tvého webu
Anonymní
Profil *
No právě. Já přidával link na své stránky z cizích webů
Hanz
Profil
Anonymní
Ubylo ti zpětných odkazů, nebo na těch webech kde na tebe odkazují a odkazovali přibylo více jiných odkazů. A nebo klesl PageRank na těch stránkách co na tebe odkazují.

Cituji z Yuhůova článku na Lupě:
PageRank stránky A se počítá z odkazů, které na danou stránku míří ze všech různých stránek B. Čím je těch odkazujících stránek B více, tím lépe. Ještě důležitější ale je, aby samy tyto stránky B měly vysoký PageRank. Také je důležité, aby na těch odkazujících stránkách B bylo kromě odkazu na stránku A málo dalších odkazů (přeposílaný vliv se dělí počtem tamních odkazů).
Yuhů
Profil
Mám napsat stránku o PageRanku?
Fred
Profil
Rozhodně bych to určitě nejen já uvítal :)
Hanz
Profil
Yuhů
Souhlasím s Fredem.
Ivorius
Profil
jj. přidávám se.
temistokles
Profil
aj ja sa pridavam
Martin
Profil
Vadí, že mám na každé stránce 2x tag h1? Jednou pod logem a jednou jako nadpis článku?
mat
Profil
Martin

jednoduše a krátce - vadí...:)
Yuhů
Profil
Martin

jednoduše a krátce - nevadí...:)
Leo
Profil
Vadi :-) Leo
meca
Profil
... jak komu, koukám ;)
Petra
Profil
vadí - nevadí :-) já to teda s dovolením shrnu:
pro pagerank - nevadí
pro google - nevadí
ale jinak je to docela pořádný nesmysl :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0