21. září bude sraz! Od 18.00 v restauraci Tradice v Praze u Anděla
Autor Zpráva
martin1234
Profil *
zdravim,uz mesic mam vytvořenou stranku zatim se jedna o velmi jednoduchou šablonu,čekam až se zaindexuje a pak ji dodelam az na ni zacnou chodit lidi ale problem je ze se ne a ne zaindexovat .Je to na domene 3.radu.Tak jsem se chtel zeptat zda je možnost to nejak urychlit.Neni zaindexovana v žadnem vyhledavači.Vyzkouseno na :http://www.pozice-ve-vyhledavacich.cz/ mimochodem super stránky!!!
Casero
martin1234
Sežeň si více zpětných odkazů. To je asi základ a taky radím, ty stránky prvně dodělej, abys ty pracně vydělané návštěvníky hned neztratil.
martin1234
Profil *
no ale mam par stranek,uplne bez zpetnych odkazu na webuzdarma a byly zaindexovany behem tydne na prvnich pozicich na seznamu a ted nic....
Tasartir
martin1234
nejsem znalec WZ, ale mám za to že má vlastní katalog stránek, takže úplně bez zpětných odkazů nebudou.

K původní otázce: urychlit to jde ručně, vyhledávače mají formulář pomocí kterého lze daný vyhledávač "upozornit" na tvojí stránku, a časem by k tobě měl zajít.
tomas657
urychlit to jde ručně, vyhledávače mají formulář pomocí kterého lze daný vyhledávač "upozornit" na tvojí stránku, a časem by k tobě měl zajít.

To nefunguje, vyhľadávače pomocou toho zisťujú, koľko ľudí tomu ešte verí... (môj osobný neodborný názor)
Tasartir
tomas657
osobní postřeh: google na požádáni zaindexoval stránku bez jakýchkoli zpětných odkazů do dvou dnů. ostatní jsem nezkoušel.
morty
mě se úžasně osvědčilo vytvoření google sitemap + jak psal Casero - získat zpětné odkazy, pro které ale platí, že lepší jeden kvalitní než 6 nekvalitních
(kvalitou rozuměj tématyckou podobnost a jakožto správný googlofil nesmím zapomenout na GPR linku :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0