Autor Zpráva
neonyy
Profil *
Napadla mě taková věcička, pokud bych pod každý článek přidal blok, který by podle slov v titulku vyhledal podobné články "titulek + description[max 500 znaků]" Tak pak bych zvýšil počet tematicky stejně zaměřeného textu na stránce + vytvořil související odkazy.

Chtěl bych se zeptat jestli má s tímto někdo nějaké zkušenosti, popřípadě jesli neexistuje nějaké CMS, které by toto umožňovalo.

A pokud už se rozhodnu napsat si takový modul sám tak bych se chtěl zeptat kolik výsledků by bylo optimální pokud by výsledky byly v tomto formátu titulek[odkaz na článek] + description[max 500 znaků] přemejšlel jsem maximálně o 3 takových vypisech, ale z hlediska SEO mě napadlo čím více tím lépe, jenže to by také mohlo znamenat, že obsah z výpisů by pak byl větší než z článku.

Další možnost je vypisovat samostatné titulky[odkaz na článek] to mi ale zase nepřijde z hlediska SEO tak účinné, ale nakonec asi stejně vyhraje metoda pokus omyl.


v kterém by se zobrazoval





hledaní podobných článků podle titulku zobrazeného článku
pc_jimbo
Profil
No ale vem si, pokud by si pod clankem vypisoval jine clanky, tak by dochazelo na stránkách k duplicitě a to by nebylo pro SEO moc dobrý. Maximálně tam dávat jen titulky a odkazy
neonyy
Profil *
Každopádně to zkusím a uvidim, zkusim dát např. jeden titulek[odkaz na článek] + description[max 500 znaků] a pod to třeba 3 odkazy na články.

No a pak mě ještě napadlo, že bych mohl nechat zaindexovat výsledky na nejhledanější fráze. Tím pádem by se to pro vyhledávač tvářilo jako souvislej text s pár odkazama.
Yuhů
Profil
Odkazy na příbuzné stránky jsou dobrá věc. I když jsou automaticky tvořené. Pozor, objem generovaného textu by neměl dosahovat srovnatelné velikosti, jako je objem originálního textu, kvůli podobnosti, jak zmínil pc_jimbo.

Zaindexovat výsledky vyhledávání zkoušeli mnozí. Jak se jim daří, se můžeš přesvědčit na různých vyhledávačích. Různě, ale já bych to třeba nedělal, protože lidi to nemají rádi (hned odcházejí).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0