Autor Zpráva
Martinnn1
Profil *
zajimal by me vas nazor,vypada to jako link farma za co bych mohl dostat BAN od vyhledavacu?Zkusil jsem se zaregistroval ale nejak me to nejde:-(
souki
Profil
Nebude to tím, že je ten web přesměrován úplně jinam?
Martinnn1
Profil *
toho jsem si nevšiml že by byl web presmerovan,nevite o nejakych strankach kde se daji hromadne vymenit odkazy?dik
souki
Profil
hromadně nevím, ale zkus můj projekt www.vymena-odkazu.com
Markusss
Profil
Jedná se o podvodníky v žádném případě neposílejte peníze za jejich fiktivní optimalizaci a zaručenou pozici na klíčová slova. K dodržení závazků nikdy nedojde a peníze už také neuvidíte!!!! zbívají
souki
Profil
Markusss
Potvrzuji
filio
Profil *
hromadně nevím, ale zkus můj projekt www.vymena-odkazu.com[/i]


Přímo na hlavní stránce máš chybu, měl bys s tim něco udělat neděla to dobrej dojem...


Array
(
    [SQL] => Array
        (
            [0] => SELECT kat_id FROM kategorie WHERE kat_link_cz='' LIMIT 1 - Table '248-vymena-odkaz.kategorie' doesn't exist - /home/www/vymena-odkazu.com/www/inc/CKategorie.php (20)
            [1] => SELECT * FROM kategorie WHERE kat_id='' LIMIT 1 - Table '248-vymena-odkaz.kategorie' doesn't exist - /home/www/vymena-odkazu.com/www/inc/CKategorie.php (27)
            [2] => SELECT * FROM kategorie WHERE kat_id='' LIMIT 1 - Table '248-vymena-odkaz.kategorie' doesn't exist - /home/www/vymena-odkazu.com/www/inc/CKategorie.php (134)
            [3] => SELECT DISTINCT k.kat_id FROM kategorie k WHERE k.kat_nadrazena='' AND k.kat_aktivni=1  ORDER BY k.kat_nazev_cz  - Table '248-vymena-odkaz.kategorie' doesn't exist - /home/www/vymena-odkazu.com/www/inc/CKategorie.php (49)
            [4] => SELECT * FROM
		 				  stranky
						 WHERE
						  id=LOWER('Uvod')
						 LIMIT 1 - Table '248-vymena-odkaz.stranky' doesn't exist - /home/www/vymena-odkazu.com/www/index.php (4)
        )

)
filio
Profil *
www.vymena-odkazu.com - máte tam dole viditelnou část kodu...možná by to chtělo s tim něco udělat...


Array
(
    [SQL] => Array
        (
            [0] => SELECT kat_id FROM kategorie WHERE kat_link_cz='' LIMIT 1 - Table '248-vymena-odkaz.kategorie' doesn't exist - /home/www/vymena-odkazu.com/www/inc/CKategorie.php (20)
            [1] => SELECT * FROM kategorie WHERE kat_id='' LIMIT 1 - Table '248-vymena-odkaz.kategorie' doesn't exist - /home/www/vymena-odkazu.com/www/inc/CKategorie.php (27)
            [2] => SELECT * FROM kategorie WHERE kat_id='' LIMIT 1 - Table '248-vymena-odkaz.kategorie' doesn't exist - /home/www/vymena-odkazu.com/www/inc/CKategorie.php (134)
            [3] => SELECT DISTINCT k.kat_id FROM kategorie k WHERE k.kat_nadrazena='' AND k.kat_aktivni=1  ORDER BY k.kat_nazev_cz  - Table '248-vymena-odkaz.kategorie' doesn't exist - /home/www/vymena-odkazu.com/www/inc/CKategorie.php (49)
            [4] => SELECT * FROM
		 				  stranky
						 WHERE
						  id=LOWER('Uvod')
						 LIMIT 1 - Table '248-vymena-odkaz.stranky' doesn't exist - /home/www/vymena-odkazu.com/www/index.php (4)
        )

)
souki
Profil
filio
ta zpráva byla z minulého roku...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0