Autor Zpráva
psik
Profil *
zdravim,

mam problem s touto vecou a neviem vyriesit nieco.

1.)
ked vlozim do stranky vypisovaci script pre vyhlavacie vysledky tak opod ciselkami 123456789 Dalej je obrovska medzera do spodka stranky neviete preco?

2.) mozu mat vyhladavcie vysledky transparetne pozadie? lebo viem iba zmenit na #XXXXX

3.) Kukam nato 3 hodiny a neviem zakliknut aby mi ukazal vo forme moznost ci hladat na webe mnou urcenom a Cely WEb a slovensky web.. Da sa to vobec?

Dakujem.
Joker
Profil
Šlo by pro nás, kteří mezi hlavními koníčky nemají telepatii, napsat třeba o jaký skript se jedná, odkaz na stránky a tak?
psik
Profil *
ja to mam zatial len na localle,. takze 1. bod mozeme vynechat.

ostatne 2 body su mimo toho aby to niekto vydel.

viete?
xy125
Profil
:-) To se máme všichni jít podívat k tobě domů, co máš na locale?
psik
Profil *
jejda,

2.) mozu mat vyhladavcie vysledky transparetne pozadie? lebo viem iba zmenit na #XXXXX

3.) Kukam nato 3 hodiny a neviem zakliknut aby mi ukazal vo forme moznost ci hladat na webe mnou urcenom a Cely WEb a slovensky web.. Da sa to vobec?
Yuhů
Profil
> 2.) mozu mat vyhladavcie vysledky transparetne pozadie? lebo viem iba zmenit na #XXXXX

a co bude pod tím transparentním pozadím? Bílá? Pak nastav bílou.
Zda mohou mít celé výsledky nějaké obrázkové pozadí, je dáno konkrétní konstrukcí výsledné stránky. Jestli je to iframe, tak smůla, jinak by to teoreticky mělo jít, ale těžko nějak jednoduše.

> 3.) Kukam nato 3 hodiny a neviem zakliknut aby mi ukazal vo forme moznost ci hladat na webe mnou urcenom a Cely WEb a slovensky web.. Da sa to vobec?

myslím, že jo, ve starém custom searchi to šlo. Tedy pokud myslíš slovenským webem doménu .sk. Na jazyk se to přes tenhle formulář omezovat neumí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0