Autor Zpráva
takzejtra
Profil
Cca před rokem jsem založil stránku pro výměnu ikonek s cílem zjistit jak budou vyhlédávače reagovat. Hlavně Google. Při první aktuallizaci měla stránka GTPR 3. Nyní zhruba po roce při nedávné aktualizaci GTPR poskočil na 4. Můj dotaz tedy je. Je Google schopen poznat link farmu bez nahlášení?
Ještě doplním, že Jyxo rank je 142 a Seznam rank 5.
pc_jimbo
Profil
a neni to jedno? Důležitý je, že jednou na to přijde
a
Profil *
a aka je url tej stranky ? :-)
takzejtra
Profil
pc_jimbo
Jedno to samozřejmě je. Jen jsem čekal, že to Google pozná během několika týdnů. Je to více jak rok a nic. Spíše naopak.


a
Adresu stránky jsem neuvedl záměrně. Netestuji jak rychle někdo stránku nahlásí.
tajny spion
Profil
takzejtra
Zajímavé... ja mám v plánu vytvořit fantasy server, kde budou odkazy na všechny fantasy ČR&SR weby, které si ke mě odkaz na svůj web uloží... takže počítám řádově desítky až stovky. Dost by mě zajímalo, jstli to google bude brat jako (-). Btw, dá se někde google kontaktovat, abych případné penalizaci předem s vystětlením zabránil?
Darth Nihilius
Profil
Existuje mraky katalogů, které jako podmínku zařazení požadují reciprocal link a nikdo to za linkfarmu nepovažuje.
Dra
Profil *
Darth Nihilius
reciprocal = podobný / vzájemný ?

Pak tedy nechápu, co mi tím chtěl říci... co požadují jako podmínku? Nějak jsem to nepobral...
xHire
Profil
tajny spion
To by spíš mělo být velké plus, ne? Podobně laděné servery na sebe odkazovaly odjakživa. Dokonce se mluvilo i o verzi "tematického pageranku", který by právě toto zohledňoval. Různé katalogy odkazů tak celkově mají docela solidní pagerank. Tohoto bych se vážně vůbec nebál. :c)
Dranel
Profil
xHire, Darth Nihilius
To jsem rád... zjistil jsem, že to zvedá S-rank, ale bál jsem se googlu. Díky hoši.

Marek "Dranel / tajny spion" Lenárd
Darth Nihilius
Profil
Darth Nihilius
reciprocal = podobný / vzájemný ?

Pak tedy nechápu, co mi tím chtěl říci... co požadují jako podmínku? Nějak jsem to nepobral...


Prostě požadují abys na ně taky odkázal. Odkaz je podmínkou pro zařazení do katalogu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0