Autor Zpráva
pesulap
Profil *
Ahoj ,
Chci se jen zeptat , když veškeré texty , které mám na stránce přesunu do MySQL databáze, bude je google.com vidět ? , jestli když si dám hledat větu která je v tom textuv databázi , jestli je google najde?

Děkuji pesulap
nightfish
Profil
dyž veškeré texty , které mám na stránce přesunu do MySQL databáze, bude je google.com vidět ?
to záleží na tom, jestli je jenom uložíš do databáze a nebo je uložíš do databáze a zároveň je z této databáze nějakým způsobem zpřístupníš pro internet (přes redakční systém apod.)...
v prvním případě je google samozřejmě nenajde, ve druhém by je najít měl (resp. najdes mnoho jiných webů, které mají obsah generovaný z databáze)
pesulap
Profil *
ok díky ... Samozřejmě že je vypíši ...
Joker
Profil
Google vidí výsledný kód stránky, stejně jako návštěvník stránky (akorát návštěvníkovi ten kód zobrazí prohlížeč, u Google ten kód zpracuje nějaký robot)
Všechno tedy závisí jen a pouze na výsledném kódu.

Když bude v kódu stránky například:
<h1>Ahoj, světe!</h1>
tak z toho nikdo nepozná, jestli ten text je uložený přímo v uvedeném souboru, jestli ho tam nějak dopíšu přes PHP, nebo jestli ho tahám z databáze.

Nebo jinak: stačí si vzít webový prohlížeč, vypnout si pluginy (Flash, Javu,...) Javascript, kaskádové styly a obrázky a načíst danou stránku. To, co se zobrazí, nejspíš uvidí i Google.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0