Autor Zpráva
moobys
Profil *
Chtel bych se zeptat ohledne nazvu domeny.

Je lepsi zbudovat stranky na domene tretiho radu s dalsim klicovym slovem, napr. fotobanka.fotky-foto.cz nebo nechat jen fotky-foto.cz ?

Jak vyrazny vliv by to melo pro seo?

Neuskodi strankam, pokud bude cely obsah na teto treti domene a druha domena - www.fotky-foto.cz bude prazdna? Presneji s presmerovanim?

Diky
Railbot
Profil
Jak vyrazny vliv by to melo pro seo?
Zanedbatelný.
Tomáš Hanus
Profil
moobys
Zanedbatelný bych neřekl, ale velký určitě ne.
moobys
Profil *
diky za nazor,

jeste obecne vadi kdyz bude web provozovan na treti domene a prislusna druha domena bude prazdna? Uskodi to nejak?
Railbot
Profil
moobys
Web provozuji na doméně A a jakási doména B je prázdná. mělo by mi to vadit? Ne, nemá to s tim souvislost.
Dranel
Profil
moobys
Příklad: http://staj.ufonek.net/
Zadej si to bez tý stáje a uvodíš... řekl bych, že jde spíše o vzhled a zapamatovatelnost a zvučnost.
malek
Profil
domeny stracaju v seo konecne vyznam, zachvilu to nebude ziadny
Tomáš Hanus
Profil
malek
Ano, to je pravda, ale kvalitní název je k nezaplacení. Hlavně vůči návštěvníkům., kteří si web lépe zapamatují.
djlj
Profil
Hlavně vůči návštěvníkům., kteří si web lépe zapamatují.
Podle mě si návštěvníci hlavně zapamatují značku (což třeba ten výše zmíněný ufonek dá se říct je). Nechápu lidi, kteří kupují domény s obecnými názvy typu: levne-pocitace, e-pocitace, e-obchody, i-obchody, mp3-prehravace apod. (To samé i fotky-foto.) Já se v těch názvech totálně ztrácím a v životě bych si tam nic nekoupil už jen kvůli té pochybné doméně. A když už bych si tam něco někdy koupil, tak pro příště stejně zapomenu, kde jsem to koupil, protože to má všechno skoro stejný název.
Railbot
Profil
djlj
Neni nad to takové dobré domény směrovat samozřejmě někam jinam.
Tomáš Hanus
Profil
djlj
Ano, já neříkám, že třeba levne-pocitace jsou kvalitním názvem. Pro někoho asi ano. Myslel jsem třeba mapy.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0