Autor Zpráva
lukysy
Profil
Chtěl bych se zeptat, jaktože se v Seznamu dostane můj blog (Všehochuť) po zadání dotazu site:blog.lide.cz na první místo (dnes až čtvrté), když Seznam řadí výsledky imho podle JyxoRanku.
Fred
Profil
Hm to by mě taky docela zajímalo. Vždycky jsem si myslel, že Seznam bere výsledky střídavě od Googlu a od Jyxa. Jenže ani v Googlu ani v Jyxu se tahle stránka nijak neumisťuje, díval jsem se ještě na Morfeo a tam taky ne. Ví někdo co má Seznam, respektive jaký používá momentálně vyhledavač??
Fred
Profil
Ještě se dívám a mám pocit, že Seznam si nechce poradit s pomůckami jako je site:
Petra
Profil
Pokud je mi známo, tak Seznam používá Jyxo, ale na vlastní databázi stránek. A má radši CZ domény.
llook
Profil
Jak píše Petra, Seznam provozuje Jyxo na vlastních strojích. Tedy má vlastní index, vlastní nastavení a také vlastní rank (říká se mu S-Rank a je zobrazovaný na jejich nové IE-lištičce).
lukysy
Profil
Fred: Morfeo skoro vůbec nemá zaindexované žádné blogy s Lide.cz

Petra: No Jyxo oficálně ani mimo CZ doménu neindexuje.

llook: S-rank? To je pro mě novinka... Budu muset prozkoumat. Další SEO optimalizace, protože nejvíc přístupů z vyhledávačů mám ze Seznamu.
Petra
Profil
Ale jo, indexuje. Třeba na vyhledávání "weblog" je jich tam hned asi 5.
lukysy
Profil
Petra: Kruci fakt? Si dělaj oproti oficálním zveřejněným zprávám co chtějí... :o)
Yuhů
Profil
Lukysy, reaguji na tvůj úplně původní dotaz. Můžeš sem prosím vložit url výsledku hledání, které se ti nezdá?

Seznam řadí podle JyxoRanku pouze výpis sekcí. Při řazení výstupů z hledání používá jiné algoritmy. Řazený výsledků hledání podle ranků je stejně jenom mýtus k oblafnutí veřejnosti. Google podle PageRanku taky neřadí, ale jenom crawluje.
lukysy
Profil
Yuhů Tady: http://search2.seznam.cz/search.cgi?mod=k-p-y&w=site%3Ablog.lide.cz ale můj blog se tam už nevyskytuje.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0