Autor Zpráva
Pavel 01
Profil *
Ahoj, měl jsem ještě před cca 2ma měsíci stránky s S-Rankem kolem 35 a teď mi to ukazuje jen 12 ??? Vůbec nechápu, co to má znamenat.
Marek Prokop
Profil
Nejspíš to znamená, že ta stránka měla S-rank 35 a teď má 12. Co je na tom podivného?
Pavel 01
Profil *
No přeci ten propad, myslím že jsem měl dokonce S-Rank 39, ale teď jen 12, proč, nějak to nechápu, myslel jsem že S-Rank jde vždy jen nahoru a zastaví se až pak u 100/100 a né že bude padat dolů ?!

Byl jsem teď asi 2 měsíce bez netu a tak jsem neměl šanci si stránky "hlídat", ale nic podstatného se nestalo a přesto mi ubrali S-Rank a já nevím proč a tak bych chtěl "vysvětlení" od někoho, kdo ví o co asi jde, já se SEO nezabývám (jen okrajově, spíš se snažím do toho proniknout).

Dík
Ice
Profil
Pavel 01
Na seznamu asi byla změněna váha jednotlivých parametrů pro výpočet s-ranku.
Marek Prokop
Profil
Pavle 01, většina ranků založených na zpětných odkazech (mezi které S-rank patří) stoupá tehdy, pokud se zvyšuje počet zpětných odkazů, zvyšuje rank odkazujících stránek, snižuje počet odkazů na odkazujících stránkách nebo snižuje celkový počet stránek v systému. Rank naopak klesá, pokud se snižuje počet zpětných odkazů, snižuje rank odkazujících stránek, zvyšuje počet odkazů na odkazujících stránek nebo zvyšuje počet stránek v systému.

Z toho si už asi dovodíte, co mohlo být příčinou poklesu S-ranku ve vašem případě.

Ice, teoreticky je možné, že Seznam výpočet S-ranku změnil, ale jak píšu výše, k poklesu ranku existuje plno pravděpodobnějších, resp. obvyklejších příčin.
Pavel 01
Profil *
Odkazuje na mě jen několik stránek, jinak jsem taky registrovaný ve fulltextu v několika vyhledávačích, to je asi tak všechno.
Myslel jsem si že S-Rank souvisí s návštěvností stránek, tu jsem si "vybudoval" docela slušnou (na dané slovo), no a s tím, jak ke mě přicházeli návštěvníci, tím se mi zvyšoval i S-Rank, už přesně nevím kolik jsem tam měl, ale bylo to tuším kolem 35 - 45. Návštěvníci chodí stále, ale mě se propadl ten S-Rank.

Jen mě napadla taková "maličkost" - byl jsem teď delší dobu bez netu a tak jsem byl nucen aktualizovat z práce (narychlo), měl jsem tam sitemap.xml a ten jsem odstranil, taky jsem dal do .httacessu přesměrování z něco.cz/index.html na něco.cz, tak je docela možné že ten pagerank se dělil (ale nevím nikde, kromě menu nebyl odkaz s index.html) nebo jsem pořád zaindexovaný postaru. Měnil jsem trochu stránky.
Marek Prokop
Profil
Myslel jsem si že S-Rank souvisí s návštěvností stránek

Přímo ne. Počítá se jen z odkazů tak, jak jsem popsal výše.
Martin_H
Profil
S Srankem máme také jednu potíž, vůbec se nám u našeho webu nevytváří, resp. je stále 0. U téhož webu máme PR 4, Szenam náš web pohodlně najde přes klíčová slova, návštěvnost nějakou máme. Konkrétně se jedná o www.junglegym.cz - poradíte někdo? Díky
Kentaur
Profil
Martin_H
Založ si vlastní téma a poradí Ti daleko více lidí.
Takhle Ti řeknu pouze to, že je zcela možné, že seznam zrovna váš web z nějakých důvodů (narušení určitých jejich pravidel) úplně ignoruje, podobné problémy tu již myslím mnohokrát byly, tak zkus hledat.
Pavel 01
Profil
Tak teď jsem několik dní pozoroval S-Rank a jeden den 12, druhý 13, pak zase 12, jako kdyby se to "zaseklo".

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0