Autor Zpráva
cuba.czech
Profil *
Dobrý den,

mám e-shop a potřeboval bych sním krapec pohnout do předních pozic ve vyhledávačích, nevíte někdo jak toho docílit?
www.akunaradi.cz
co by jste mi doporučili? Čeho se vyvarovat a co kde vylepšit či dodat.

Děkuji za jakýkoliv názor

Jakub
Fondil
Profil *
Přidej si odkaz do katalogů. Jeden takový zrovna rozjíždím -Katalog.vyjímečný.cz|
Na internetu je spousta dalších katalogů, stačí hledat.
Pak myslím že ti v metatazích chybí Description/popis, sice nevím jak to teď vyhledávače berou, ale raději bych si to tam přidal. A nezapomeň tam pak vložit slovo aku.
Ale když se tak dívám do seznamu.cz na "aku nářádí" si první, to je myslím vcelku dobrý.
cuba.czech
Profil *
no na "aku nářadí" jsem sice první ale co takhle: nářadí, nástroje, pneumatické nářadí, elektrické nářadí, ruční nářadí....

Tam už první bohužel nejsem :-(

jakub
fandaa
Profil
Slova jako nářadí, nástroje jsou podle mě až příliš obecná.
Shilla
Profil
Každopádně bych se nevěnoval pouze optimalizaci na jednu frázi. Takovýto e-shop vyžaduje optimalizaci nejméně na desítky či stovky frází dle rozsahu e-shopu. Dále bych přidal kvanta textů, text je přeci jen zákad stránky, ať už je to nadpis nebo patička. Také chybí nadpisy, doporučoval bych dát na každou stránku jako nadpis(H1) název produktu či kategorie a pod to v H2 danou "kategorii" a za to zboží. Prakticky asi takto:

Kategorie: AKU brusky
<title> AKU brusky | AKU nářadí.cz</title>

Nadpis někde nahoře na stránce: AKU brusky (H1)

Nějaký krátký text, ve kterém by se doplnilo do správné hustoty.

AKU brusky - Nabídka (nadpis H2)

Dále bych hlavní stránku naoptimalizoval na frázi, která je nejrelevantnější a nejnavštěvovanější ze všech, aby přes ni chodilo co nejvíce lidí.
Nakonec bych být tebou kontroloval návštěvnost a z jakých frází lidé chodí. Nejdůležitější by však asi bylo procento zákazníků oproti návštěvníkům e-shopu. V případě že by bylo procento opravdu malé, bylo by pak lepší přehodnotit některá klíčová slova a fráze.

Toť asi tak vše, doufám že ti to pomůže ;-)
Kdybys potřeboval s něčím pomoct, napiš mi na icq zatím
SEO zdar :-)
cuba.czech
Profil *
Shilla
díky moc, takto rozsouhlou radu si opravdu Vážím . jakmile budeš něco potřebovat z mého sortimentu tak se předem ozvi :-)
Shilla
Profil
cuba.czech
:-) Není za co, měl jsem tu zrovna zákazníka, kterej psal rychlostí slimejše s artrózou ;-) , takže spíš já děkuju za zabavení ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0