Autor Zpráva
Kon
Profil *
Truhlářství Leupold - výroba eurooken a dveří
Zakázkově vyrábíme eurookna, okna, špaletová okna, vchodové a vnitřní dveře a nábytek z masivu - kuchyně. Prohlášení o shodě.

www.eurookna-dvere.ic.cz/ - Více - Jihlava

Pozor - nejedná se o reklamu, spíše nechápu SEO u této firmy.

Na klíčové slovo----- eurookna- se tato firma již minimálně půl roku drží stále na první straně na Seznamu.

Podobné firmy s okny - s grafikou a odborníky na SEO si o tomto umístění mohou jenom zdát.

Nic ve zlém, jen mě zajímá v čem má tato firma dobré SEO- zdrojový kód, H1, když grafika ...... ehm.

Děkuji za rozbor.

Nechápající konkurent.
Nox
Profil
Pokud vim tak Seznam hodně dává na URL, takže možná proto
Shilla
Profil
Je to hodne podložené tím,že má frázi eurookna přímo v adrese, jinak dá se říct ničím....toto není nijak zvlášť konkurentní fráze....
;-)
Kon
Profil *
Že by to bylo jen v URL?
Zadal jsem to znovu- klíč. slovo - eurookna na Seznamu, a asi na tom něco bude.
Výpis první strany výsledků tomu napovídá.
Díky.
Kon
Mistr
Profil
Kon
http://napoveda.seznam.cz/cz/optimalizace.html
Kon
Profil *
Doplnění - výpis první strany výsledků tomu napovídá - tedy většina firem na první straně Seznamu mají v názvu - URL - eurookna.
Ale pořád ..................
Marek Prokop
Profil
Z první desítky mají v doméně slovo eurookna 3 stránky a další dvě ho mají dále v URL. Snadno si jde ověřit, že na horších pozicích jsou slova v URL mnohem častější, takže tím to asi nebude.

Já spíš nevím, proč nebo čemu se divíte, Kone. Na ten web jsem se podíval sice jen velmi zběžně, ale žádnou podstatnější chybu z pohledu SEO tam nevidím.
Milo.catch22
Profil *
Je to stary poctivy html ! Rulez.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0