Autor Zpráva
pc_jimbo
Profil
Dobrý den, měl bych pro vás 2 otázky.
1) pokud koupím 1 placený textový odkaz na tématicky podobných stránkách, tak co je lepší? Koupit Odkaz za X,-Kč na všechny podstránky webu včetně indexu a nebo za poloviční cenu koupit jen na indexu?

2) Procházel jsem vyhledávání elektroniky na seznamu a optimalizaci stránek eshopů a zarazila mě jedna věc. Jak je možné, že stránky notebooky.com jsou první na seznamu a přitom podle mě mají minimální optimalizaci .

(na klíčové slovo notebooky)
killer
Profil
no nevím sice kolik tento odkaz bude stát, ale pokud, jak bylo uvedeno, stojí 1 odkaz polovinu co nespočet dalších, určitě bych bral z každé stránky, záleží jaký je to finanční rozdíl
Timy
Profil
pc_jimbo
2) Procházel jsem vyhledávání elektroniky na seznamu a optimalizaci stránek eshopů a zarazila mě jedna věc. Jak je možné, že stránky notebooky.com jsou první na seznamu a přitom podle mě mají minimální optimalizaci .
Jenom letmým pohledem jsem tam napočítal asi desetkrát slovo "notebook/y" a podle jyxa mají deset ticís zpětných odkazů. Web se mi zdá přehledný, navigace jasná. Nedokážu posoudit, jestli je to vrchol opimalizace, ale minimální optimalizací bych to nenazýval. Mimochodem ten web je první i na Googlu.
pc_jimbo
Profil
timy: no jo jenže takový notebook.cz má asi 90x slovo notebook/y, ikdyž procentualní podíl bude mozná podobný s notebooky.com. Jinak podle jyxa mají některý ostatní obchody i třeba 2x více zpětných odkazů

Jinak doplňuji otázku ad1) odkaz stojí 4000 na rok, titulni stránka má PR5 a podstránky PR4 až 3

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0