Autor Zpráva
jirkafs
Profil *
Dobrý den,


se svojí stránkou www.lightshop.cz jsem byl poměrně dlouho na Seznamu na druhé pozici pro frázi "svítící tyčinky". Najednou mne Seznam posunul někam dospod, a já nevím proč. Web jsem nijak neměnil (krom toho, že jsem tam přidal banner od Billboard.cz). Nevíte prosím někdo čím by to mohlo být a jak to napravit ?

Děkuji mnohokrát.

Jirka
rhintin
Profil
čimkoli někdo si udělal lepší SEO nebo ti padla návštěvnost.poradim ti akorát jedno najdi si náky katalogy a zaregistruje se to hodně pomůže.nebo si dej na každou stránku jinej titulek máš všude stejnej.
jirkafs
Profil *
Ok, děkuji, zkusím...

Nebo nemůže to být nějakou penalizací třeba ? Ze dne na den jsem poskočil asi 6 míst dolů :-/
rhintin
Profil
no to taky může bejt jestli jsi podváděl víš ty.takže jestli tam maš někde schovaný náky nadpisy v pozadí třeba tak je penalizace dost možná.nebo jestli si byl první tak je možný že někdo kopíroval tvoje SEO trochu ho vylepšil a měl vyhráno.já s tím mám taky docela zkušenosti.dělal jsem si SEO na firemní web a byl jsem na centrum seznamu a googlu první a ted po roce jsem na seznamu třetí na centru pořád první a google mě posunul dokonce až na třetí stránku.taky hodně záleží jak se chovaj ty ostatní firmy.
Plaváček
Profil
rhintin

tak je možný že někdo kopíroval tvoje SEO

Jak se, prosím, dá okopírovat SEO? Občas by se mi to hodilo.
rhintin
Profil
samozřejmě jenom částečně.
jirkafs
Profil *
Aha... No, nepodváděl jsem, žádný skrytý texty atd tam nemám, fakt nevím čím to může být :-(

Mohl by mi prosím někdo, alespoň trošičku poradit, jak mám ten svůj web na frázi "svítící tyčinky" (ještě více) optimalizovat? No, myslím že to nikdo neudělal, protože ty weby co jsou teď nade mnou jsou pořád stejné jako předtím :-/ Pozice tady je pro mě životně důležitá, vůbec nevím co se děje :-(
rhintin
Profil
no nejlepší bude.mít nadpisy h1 svítící tyčinky title taky mít to někde v textech co nevícekrát to jde a pak to napsat jestě do keywords a description.,ale jak tak koukám tak bejt tebou bych se registroval někam do katalogů prostě aby někde byl tvuj link pokudmožno na co nejvíc navštěvovaný stránce.
Ice
Profil
rhintin
keywords je zbytečnost, skrz nedávná přednáška na fakultě.

Spíš bych se zaměřil na obsah, tedy jak taková tyčinka funguje, prostě udělat web obsahově bohatý. A do titulku nezapomenout napsat fráze, které budou jak na stránce, tak jak je lidé zadávají do vyhledávače, pokud hledají tvůj web. Tedy ty tyčinky.
Railbot
Profil
rhintin
A potom co? Keywords dnes každý robot ignoruje a description Seznam nevypisuje.
jirkafs
Profil *
Supr, díky ;)

A ještě bych se chtěl zeptat - věděl by někdo, čím by mohl být ten skok ? Ať si na to dám příště pozor...

Penalizací asi ne, protože na jiná klíčová slova jsem pořád navrchu....

Dík;)
J
Profil *
Ti před tebou mají na stránce víc textů, do nichž slova tyčinky nebo svítící jsou zakomponována.
Nejen h1 a title, také několik dalších prostých vět se hodí na stránku napsat.
Ice
Profil
jirkafs
A ještě bych se chtěl zeptat - věděl by někdo, čím by mohl být ten skok ? Ať si na to dám příště pozor...

Na toto jedině WOODOO PLAVÁČKOVI tance. Viz weblog - DOHLEDEJ SI TO. Jinak tohle je velká neznámá a otázku znájí jen ti nahoře. A ten kdo ti dá odpověď tak se jen domnívá. Až si o tom hodně přečteš, tak poznáš. Ps Zoner má vydat knihu o SEO. Tak uvidíme....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0