Autor Zpráva
vertigo4
Profil
Chtěl bych se zjistit za jak dlouho google určí pagerank (i 0 třeba) S-rank se mi postupně zvyšuje - ted mám 18 ale u PR mi nic nezjistí, žádné zpětné odkazy atd. Jde mi jen o to, za jak dlouho google mi přiřadí PR.
djlj
Profil
To je různé. Můžeš ho mít třeba za týden, nebo taky za čtvrt roku. Až bude, tak bude. Proč se pořád někdo honí za nějakým hloupým čísílkem, to nechápu.
rhintin
Profil
z toho si nic nedělěj mě se taky nikdy nepovedlo PR změřit a taky jsem nevěděl čím to je a nevim ani ted.
spyder
Profil *
nj..mohli by to nastavit trebars na 1 mesiac alebo nieco podobne..takto bude dost dlho trvat kym s na moje stranky niekto cez google vobec dostane :(..dufam ale ze aktualizacie pageranku na stranke ktora uz pagerank ma nebudu v takych velkych casovych intervaloch..
t.h.
Profil *
Update GTPR se provadi(alespon posledni dobou tomu tak bylo) tak 1x za pul roku.
GTPR take neni nejdulezitejsim faktorem, ktery ovlivnuje pozice ve vyhledavacich. Tim je bezpochyby kvalitni obsah a rozumna optimalizace. S tim lze dosahnout dobrych vysledku i bez zavratnego GTPR a honenim se za zpetnymi odkazy.
Yuhů
Profil
odpovídám na původní dotaz

> Chtěl bych se zjistit za jak dlouho google určí pagerank (i 0 třeba)

Na nulu by měl pagerank skočit hned, jak se stránka dostane do indexu Googlu. Google Toolbar se totiž ptá stejného modulu, který se používá pro textové popisky ve výsledcích vyhledávání.

Aktualizace této nuly na nějaké (případně) vyšší číslo se přihodí jednou za čtvrt až půl roku.
vertigo4
Profil
Yuhů
už mám stránky staré asi měsíc, ale stále není pr k dispozici :(
djlj
Profil
vertigo4
Máš prostě nulu.
vertigo4
Profil
djlj
aha... no já se totiž spoléhal na toolbar, no nic aspoň vím na čem jsem :)
vertigo4
Profil
djlj
a promiň za moji poznámku k tvému vyjadřování k tématu... neměl jsem pravdu, a pokud ano, tak i já se občas stejně vyjadřuji :) ty víš co myslím

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0