Autor Zpráva
hasha
Profil *
Ahoj lidi,

přemýšlel jsem o přechodu na Google Aps. Ale jelikož nejsem příliš zdatnej angličtinář a v češtině jsem toho moc nenašel, chci se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s přechodem na Google Aps??

Nebo jestli nevíte v čem to pořádně spočívá a co se proto musí udělat?? Případně nevýhody které to nese...

Díky moc za radu!!
Richi
Profil
Ahoj,

já jsem přemýšlel o přechodu při Tescu, ale jelikož nejsem moc zkušenej chodec a moc jsem toho o něm nenašel, tak prosím zda má někdo s tím zkušenosti o radu jaké výhody a nevýhody nese tento přechod ...

Díky moc za radu!!!
hasha
Profil *
:) dobry si borec!!
Martin
Profil
Kvůli takovým jako je například Richi toto forum celkem upadá.

hasha
Takže k čemu google apps slouží uričtě víš. Já s touto službou mám jen pozitivní zkušenosti. Je třeba vlastnit doménu druhé úrovně a po regisraci změnit pár MX záznamů. Registrace je snad celá v češtině (nejsem si teď moc jistý) a vše je v ní hezky vysvětlené. Za pokus to určitě stojí, je to zdarma. Za lepší služby si pak musíš ještě připlati. Časově je to celkem nenáročné.
Marek Prokop
Profil
Přátelé, dovolím si upozornit, že toto fórum je určeno pro SEO a celý JPW je, jak název napovídá, o tvorbě webu, takže toto téma ani nemám kam přesunout. Richimu bych proto nevyčítal, že se to snažil trochu provokativně původnímu tazateli naznačit a ostatní prosím, aby již téma kromě případného odkazu na jiný vhodný zdroj nerozvíjeli.

Děkuji.
VitaZ
Profil
hasha
Zkus tento článek na Lupě, myslím že by Ti to mohlo pomoci:
http://www.lupa.cz/clanky/google-apps-snadno-a-rychle-proti-vsem/
hasha
Profil *
Diky moc Martin a VitaZ!!!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0