Autor Zpráva
rakBUS
Profil *
Zareg. som sem moju webku a vobec mi ju neautorizovali, uz vyse polroka preco? neviete? skusenosti?
Railbot
Profil
Co se takhle zeptat přímo jich? My tady křišťálové koule nevedeme.
djlj
Profil
rakBUS
Schválení trvá opravdu velmi dlouho. Prostě buď čekej, nebo to tam zkus vložit znovu…

Railbot
Možná by bylo načase si nějakou pořídit :).
kamcatka
Profil
S tím opětovným vkládáním pomalu. Každý, kdo se pročítal "návodama" na dmoz ví, že vícenásobné vkládánínemají rádi.
djlj
Profil
kamcatka
Vím, třeba já jsem tam vložil odkaz znovu tuším až někdy po roce, a až na ten druhý pokus mi ho schválili (ohledně prvního vložení mi nepřišlo nic).
Rozhodně jsem to nemyslel tak, aby to tam někdo po týdnu vkládal znova :).
Seekr
Profil *
Záleží na každém editorovi jak edituje kategorie. Dělají to lidé, kteří to berou jako neziskovou aktivitu, tedy dělají to zdarma a protože chtějí. Nikde není určeno, že se musí vkladatele informovat o tom z jakého důvodu nebyla stránka vložena.
Kategorii kterou edituji, spravuji tak, že vkladatele emailem informuji, ale dělám to hlavně z důvodu, aby se neopakovali několika násobné špatné návrhy. Mějte trpělivost.
Artpraktik
Profil *
Záleží na každém editorovi jak edituje kategorie. Dělají to lidé, kteří to berou jako neziskovou aktivitu, tedy dělají to zdarma a protože chtějí. Nikde není určeno, že se musí vkladatele informovat o tom z jakého důvodu nebyla stránka vložena.
Kategorii kterou edituji, spravuji tak, že vkladatele emailem informuji, ale dělám to hlavně z důvodu, aby se neopakovali několika násobné špatné návrhy. Mějte trpělivost.


V priebehu troch rokov som sa pokúsil zaregistrovať svoj portál a mal som záujem aj o činnosť editora. V tomto prípade neplatí že ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva. Z DMOZu sa skutočne nikto neozval a tak môžem povedať, že činnosť vyzerá tak, ako aj vyzerá. Skúsenosti ľudí s DMOZ na rôznych fórach nie sú vycucané z prstu. Je to jednoducho realita. Je tam mŕtvo. Alebo ma niekto vyvedie z omylu?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0