Autor Zpráva
vertigo4
Profil
ahoj, na mé stránce Jimmy Hayek jsem měl ještě včera S-rank 37 a dnes mám jen 1 ... co to má být? to je penalizace? nebo je to momentální výpadek a zítra třeba to bude ukazovat (na lištičce) zase 37? Nebo zkrátka, proč mi klesl tak závratně S- rank?
Railbot
Profil
Zkus věštit z lógru. Ale nejsi sám koho takové markantní snížení s-ranku postihlo, takže můžes s naději doufat, že je to jen momentální.

Pokud by to byla penalizace, tak se tvá pozice ve vyhledávání změní (k horšímu) nebo úplně zmizí. Pokud je vše tak jak bylo, vůbec bych se o nějaký s-rank nestaral.
vertigo4
Profil
no, ted jsem si všiml, že tato diskuze mám sr 30, myslím, že ale měla dřívo hodně víc... takže je to asi celkové snížení...

ale mě některé výrazy, na kterých jsem byl na první straně vyhledávání, jsou až na 60 místě nebo vůbec, ale u některých se nestalo nic
vertigo4
Profil
Atlas má taky 30 SR- před tím měl myslím tak 98 či 99, takže je to nějaká schíza Seznamu... no počkám do Novýho roku... to budou ještě větší změny
vertigo4
Profil
omlouvám se za můj monolog tu, ale pod svícnem je největší tma a až teď jsem se podíval na seznam a ten má též třicet, takže moje obavy jsou myslím zbytečné .) asi se po Vánocích špatně vyspali :D
admanet
Profil
Dnes je 27.12.2007 - včera se na seznamu něco pokazilo - maximální rating je 30 zde 100 možných - to má seznam a google - většína stránek má 0.
Takže - SRANK asi nefunguje. Celý seznam je nějaký rozhozený. Jsem profík v Internetu, tak ho nepoužívám. Kontroluji jenom ratingy.

Jsem snad jediná země na světě, kde není dominantní google.com - je asi čas to změnit. Seznam se asi tímto sám zakope.
Ten určitě nenajde to co chci najít.

S pozdravem

Ivan Uhrín

(Příliš dlouhý podpis odstraněn moderátorem.)
Railbot
Profil
admanet
Pěkný blábol, děkujeme ti za něj, pane Uhríne.
ssipal
Profil *
admanet: Pokud na Seznamu kontrolujete jenom ratingy, tak jste opravdu profík na internetu :))
admanet
Profil
http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&forum_ID=57152 - JÁ JENOM TOLIK, ŽE VÝVOJÁŘI NEREAGUJÍ - asi oslavují silvestra
Shadowwolf
Profil
dobrej je ten bug s <marquee> ... jen dodám, že logicky funguje i <blink>!
456565
Profil *
lol XD spadl jsem ze dne na den z 5. pozice az na 3. stranku XD a ve rpedu jsou nejake lamske stranky :D na seznamu se neco hodne pokazilo...uz par dnu/tydnu sleudju ze se nahoru dostavaji spatne strnaky neoptimalizovane a dobre jdou dolu...
Plaváček
Profil
Shadowwolf

A co teprve můj oblíbený zavržený element XMP ( http://search.seznam.cz/?q=%3Cxmp%3E&mod=f ) .
Shadowwolf
Profil
ol XD spadl jsem ze dne na den z 5. pozice az na 3. stranku XD a ve rpedu jsou nejake lamske stranky :D na seznamu se neco hodne pokazilo...uz par dnu/tydnu sleudju ze se nahoru dostavaji spatne strnaky neoptimalizovane a dobre jdou dolu...

... jako logické řešení mi přijde "dobré" stránky deoptimalizovat!
B€n
Profil *
Tak už to zas funguje. :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0