Autor Zpráva
kamilin
Profil *
ahoj všem, poradil by někdo, jak přesměrovat statický stránky, tak aby zůstaly zaindexovaný ve vyhledáváčích?

pokud by to mělo být přes meta refresh, dokázal by mi někdo nalinkovat zdroje (i v eng), kde se tahle metoda "prokazuje a dokazuje" jako funkční a způsobilá zachovat indexovaný hodnoty?

díky
djlj
Profil
Použil bych htaccess. Stovky návodů najdeš v této diskusi.
kamilin
Profil *
Použil bych htaccess. Stovky návodů najdeš v této diskusi.

jedna se o staticky stranky ... i tam se da pouzit htaccess?
habendorf
Profil
kamilin

Samozřejmě.
Bubák
Profil
jedna se o staticky stranky ... i tam se da pouzit htaccess?
Pokud nejsou na freehostingu typu mujweb, sweb...
kamilin
Profil *
Pokud nejsou na freehostingu typu mujweb, sweb...

nejsou na free hostingu, ale visí na windows serveru, tudíž "no PHP" :(
habendorf
Profil
kamilin

Pochop už konečně, že .htaccess nemá s PHP nic společného. Ale nepůjde na win serveru.

Je těžké použít google? http://support.microsoft.com/kb/324064
kamilin
Profil *
uz sem to pochopil ;) v klidu - myslel jsem, ze se jedna o script. uz jsem si to nasel a precetl.

.htaccess pod WIN nefunguje, to mam ted overeny od admina serveru.

tedy nejaky jiny zpusob pro presmerovani?
Marek Prokop
Profil
Kamiline, obecná odpověď je ve FAQ: http://vyhledavace.info/seo-faq/17/presun-stranek

Konkrétní odpověď by možná mohla být lepší, ale na to je potřeba víc informací. Proč stránky potřebujete přesměrovat? Je jich 10 nebo 10 tisíc? Jsou staré i nové na stejném serveru? Atd.
kamilin
Profil *
diky za info - refresh bych videl jako posledni reseni.

jde o zhruba 200-300 stranek, potrebuju je presmerovat, protoze v ramci redesignu se zmenily i URL.
vse na jednom serveru samozrejme.

co vim, jen letmo jsem na to koukal, struktura URL je kompletne jina, takze se tezko napise nejakej univerzalni skript pro celej web, spis to vidim na rucni zmenu, stranka po strance
Marek Prokop
Profil
Zkuste ISAPI Rewrite. Funguje skoro stejně jako mod_rewrite na Apachi, ale je pro IIS.
Joker
Profil
kamilin
.htaccess pod WIN nefunguje
Upřesním: nezáleží na operačním systému, funguje to i pod Windows, ale podmínka je Apache webserver.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0