Autor Zpráva
pc_jimbo
Profil
Dobrý den, možná je to amatérská otázka z html, ale nenašel jsem na ní odpověď. Popisek na fulltext seznamu se dá nastavit v popisku na firmy.cz. Ale když tam zaregistrovanej nejsem ? Můžu to nějak ovlivnit? Je jasné, že seznam v popisku vypíše text s obsaženym klíčovým slovem, ale mj. musí i seřadit podle důležitosti různých tagů - H1 je první, ale které jsou ty další? <p>? strong? Nebo prostě jak můžu ovlivnit popisek na seznamu na jedno klíčové slovo ? Děkuji
okroo
Profil *
dle mého soudu seznam najde klíčové slovo na stránce a vypíše pár slov okolo z obou stran u každého nalezeného klíčového slova. Jinak stránky jsou seřazeny podle sranku. Je to tak nebo mě někdo vyvede z omylu?
Railbot
Profil
Přímo ovlivnit to nejde. Najde první klíčové slovo. Vypíše ho spolu s textem okolo. Nevšiml jsem si, že by při tomto výpisu nějak hleděl na jakousi "důležitost" tagů, to ne.
pc_jimbo
Profil
Jde mi hlavně o to, že pokud se zaregistruju přes firmy.cz a zadám si popisek přímo tam, tak sice se mi ve fulltextu bude zobrazovat index s určitým popiskem, ale nesnížím tím nějak důležitost tagů na indexu ? třeba H1, strong atp. ?

okroo: stránky nejsou seřazovány podle sranku
Railbot
Profil
pc_jimbo
Popisek nemá s nějakými tagy na stránce nic společného.
okroo
Profil *
Dobrá, a k čemu je tedy ten Srank? Myslel jsem že je to obdoba PageRanku ale vztahující se k seznamu.. Přece díky PR se zobrazují v googlu stránky v určitém pořadí.. Díky za vysvětlení..
Railbot
Profil
okroo
Kdepak, ve výsledky hledání se neřadí dle PageRanku, to je jen jedno z kritérií.
Dranel
Profil
okroo
S-rank a PageRank v tom řazení hrají také svo roli. Krom jich je tu ale řada dalších (tajných) hráčů.
pc_jimbo
Profil
Dranel: No většinou zas tak tajný nejsou :), ale je pravda, že je jich dost
okroo
Profil *
dík za vysvětlení... Ty další kritéria jsou např. hustota kíčových slov atd...
okroo
Profil *
je to tak?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0