Autor Zpráva
Martin_H
Profil
Zaznamenal jste někdo nějakou výraznou změnu co se pozice na Seznamu týče ? ( Změna pozice během týdne : 40.pozice, pak 35, pak 1., 2., teď 18.) U Googlu jsme se prakticky nepohli.
Railbot
Profil
Kdyby měl každý zakládat téma kvůli tomu, že poskočil z jedné pozice na druhou, tak by tu nebylo nic jiného. Je to úplně normální. Mohlo se změnit cokoli ze stovek kritérií, které určují pozadí.
Ice
Profil
Martin_H
snad jen, že v druhé polovině prosince byl nějaký posun. U pár webu to mělo docela dobré následky na návštěvnost. Jinak jak Railbot. Pozice se mění neustále.
Martin_H
Profil

Kdyby měl každý zakládat téma kvůli tomu, že poskočil z jedné pozice na druhou, tak by tu nebylo nic jiného. Je to úplně normální. Mohlo se změnit cokoli ze stovek kritérií, které určují pozadí.

Kdybych se posunul o pár pozic, tak bych to asi neřešil, tenhle skok mi ale přišel relativně velkej
Railbot
Profil
Martin_H
To také není nic neobvyklého. Stává se.
travick
Profil
Kdyby měl každý zakládat téma kvůli tomu, že poskočil z jedné pozice na druhou, tak by tu nebylo nic jiného. Je to úplně normální. Mohlo se změnit cokoli ze stovek kritérií, které určují pozadí.

Tyto kriteria se mění každý den?
ninja
Profil
travick: kriteria razeni se menit kazdy den mohou, ale neni to pravdepodobne. Co se ale prubezne meni je index vyhledavace, jak jeho robot projizdi ruzne weby. Tvuj propad muze byt zpusoben snizenim pocut tvych odkazu, zvysenim poctu zpetnych odkazu u konkurence, atd.

Smir se s tim ze vyslekdy se mohou lisit (a to vyrazne) nejen v ramci dni, ale klidne i sekund a ruznych pocitacu.
ninja
Profil
travick: kriteria razeni se menit kazdy den mohou, ale neni to pravdepodobne. Co se ale prubezne meni je index vyhledavace, jak jeho robot projizdi ruzne weby. Tvuj propad muze byt zpusoben snizenim pocut tvych odkazu, zvysenim poctu zpetnych odkazu u konkurence, atd.

Smir se s tim ze vyslekdy se mohou lisit (a to vyrazne) nejen v ramci dni, ale klidne i sekund a ruznych pocitacu.
Hally
Profil *
No taky mě to dost vzalo, cca 5 dnů zpátky se můj web www.herna24.cz s S-rankem 82 propadl z 1. stránky na 10. a dále (záleží na klíčovém slově).

Ovlivňuje S-rank pozici ve fulltextu u Seznam.cz?

Zaslal jsem dotaz na Seznam - čekám odpověď.
ggg
Profil *
musim se priznat ze jsem s webem spadl z 3 mista na 5 stranku,a pak zase na 10 misto,a ted na 1...takze ted me to na seznmu hazi furt tam a zpet,jinak na googlu uz pul roku dtuha pozice....

mam dobre optimalizovanej web,s dobrejmazpetnejma odkazama,a obvas me na seznamu predbehnout stranku uplne neoptimalizovane bez odkazu..ale nastesti se to po chvili zase vrati do normalu...
Yuhů
Profil
V úterý 15.1. se mi podle výsledků zdálo, jako kdyby vypadla část odkazových barrelů. Tedy technická chyba. Mohlo to být už od pondělka 14.1., kdy byl položen původní dotaz. Ten dotaz byl tedy velmi relevantní.

Ve čtvrtek mi to přišlo opravené.

A k dotazu, který padl níže:
Kritéria řazení se každý den nemění, ale každý den se mohou měnit data v indexu.
Bruno Vox
Profil *
Osobně říkám, že tato anomálie vůbec nemusí s technickou chybou souviset. Stránky prostě procházejí indexem a sbot je prochází neustále. Seznam své vyhodnocovací algoritmy nemění denně.
Bruno
Railbot
Profil
Bruno Vox
Yuhů ví asi o trochu lépe o čem mluví.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0