Autor Zpráva
MHav
Ahoj,
potřeboval bych poradit, prošel jsem většinu diskusí, ale nenašel jsem zatím odpověď. Máme u Active24 registrovanou doménu a k ní webprostor. Zde běží jakési web stránky.
V diskusi u M.prokopa jsem našel toto:
Nepoužívejte tzv. doménové aliasy. Máte-li pro jeden web více domén, vždy pomocí kódu 301 přesměrovávejte ze všech nepreferovaných domén na jedinou preferovanou doménu........
Abychom se trochu bránili konkurenci zaregistrovali jsme pár domén s podobnými názvy, které jsou pomocí tedy aliasů přiřazeny k tomu jednomu webprostoru, což teda jak jsem našel asi není dobré.
Ale po dotazu u providera mě bylo sděleno že přesměrování přes 301 mohou za poplatek udělat ale ztratím v názvu ten název, který uživatel zadal a objeví se název původní , hlavní domény.
Co je teda z hlediska SEO pro nás lepší? Nechat alias nebo udelat přesměrování , nebo nějaké jiné řešení?
Požadavek majitele je aby pokud možno co nejvíce variant určitých výrazů, které může uživatel zadat jsme měli podchyceno, ale mám obavu, aby nás třeba google nepřestal indexovat vůbec.
Díky za radu.
djlj
Na poplatek se vykašli, přesměruj si to sám třeba pomocí .htaccess.

Nechat alias nebo udelat přesměrování , nebo nějaké jiné řešení?
Nechat alias a udělat přesměrování.
MHav
djlj
Dík za radu, nemohu najít příklad nebo neumím to d otoho .htacces napsat ale když jsem v nastavení virtuálního servru tak mě nabízí pouze zaheslovaný přístup d oadresáře a zde je toto nastavení
Aktuální adresář: /
/editovat htaccess vytvořit dle šablony
_private editovat htaccess vytvořit dle šablony
_vti_cnf editovat htaccess vytvořit dle šablony
_vti_pvt editovat htaccess vytvořit dle šablony
Hold1 editovat htaccess vytvořit dle šablony
a t oje asi jen u 1 adresáře a já mám cca 35 aliasů tak nevím co s tím.....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: