Autor Zpráva
Gandalf
Profil *
Zdravím,

nevěděl by někdo proč v mém případě dochází k neustálému snižování s-ranku? Jde o web http://www.inzerce-bazar.eu, vyměnil jsem několik odkazů s webu s GPR 5 a S-rankem více jak 50, dosáhl jsem po nějaké době S-ranku 25. Minulý týden jsem si zaplatil zpětný odkaz na sosej.cz s GPR 6 a S-rankem 91, od té doby mě S-rank klesá každý den až na současných 16. Poradí někdo v čem by mohl být problém? Není to pro mě až tak zásadní, protože ve vyhledávání jsem asi na stejné pozici, ale jde mi taky občas o nějakou výměnu linků a s tímhle nikdo měnit nebude.

Díky za rady..
Gandalf
Profil *
Nyní koukám na počet zpětných odkazů. Google 819, Jyxo 7375, Seznam 0, jak je možné, že u Seznamu mám 0, web je v provozu více jak 3 měsíce a odkazy jsem měnil v počátku. Rovněž zaindexované stránky u Seznam.cz cca 90 a Google 7030. Je možné, že tento problém může souviset s počtem odkazů na home page? Je jich tam dosti, ale kromě jednoho jsou všchny v rámci webu. Nebo je problém ten, že jde o inzertní server a seznam pokud se mu nezaplatí bude škodit?
Railbot
Gandalf
Přestaň v tom hledat záhady a ber to jako jev, častý jev. Srank se stejně jako pořadí výsledků může často měnit v závislosti na mnoha faktorech. Může jít o chvilkovou událost nebo taky ne. Zjišťovat počet zpětných odkazů přes Seznam apod. nemá velký smysl, protože ti nejspíš nikdy neukáží všechny. Zkus raději Yahoo. Může se stát, že tvůj web je specifický a nějaký problém tam bude, ale z toho, co jsi popsal, bych to netipoval. Tak jako tak 3 měsíce je na nějaké stálé hodnoty u webu málo.
Marek Prokop
Seznam nemá žádný příkaz, kterým by šly zjistit zpětné odkazy.

Srank je relativní číslo, jehož pohyb na stupnici 1-100 nemusí nutně znamenat obdobný pohyb jeho absolutní hodnoty či relativní výše vzhledem ke konkurenčním stránkám.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0