Autor Zpráva
Martin_H
Profil
Možná úplně hloupý dotaz - hýbou se Vám vaše pozice na Seznamu. U našich několika webů nedošlo už více jak týden k pohybu ( ani nahoru, ani dolů) což k počtu sledovaných slov nevidím jako pravděpodobné - nicméně se to děje
Railbot
Profil
Už týden u nás v ulici nezafoukal vítr. Je to málo pravěpodoné, ale děje se to. No a..?

Opravdu hloupý dotaz. Až se ti weby ve výsledcích pohnou, napiš to sem. Bude to úžasný poznatek.
Martin_H
Profil
Chceš řísct, že ses nepohnul ani na jedno slovo týden v kuse ? Jakkoliv ? Když Google plave o místo sem, tam, prakticky den co den ?
Railbot
Profil
Martin_H
Já se držím na prvním místě na několik frází už měsíce, tak asi ne. Ani mě to nemrzí :) Stává se. Stejně jako web může ve výsledcích lítat jak hadr na holi, tak může i stagnovat.
Martin_H
Profil
Blahopřeju k prvním pozicím :)
Neptal bych se - taky jsem se rozmejšlel, než jsme vznes dotaz :) u mě nejde o první pozici, jsou to slova, kde jsme se pořád šmrdolili mezi 10-15 pozicí, a k posunům o místo sem tam tam docházelo loni prakticky denně. A asi vod 15-20 ledna jako kdybys vzal špendlík. Tak mi to jenom přišlo divný
Railbot
Profil
Martin_H
Opravdu se to stává běžně. Na Google jsem také býval měsíc někde na 13. stránce a posouval se maximálně o jedno místo nahoru a dolů. Pak prásk a byl jsem o 10 stránek jinde. Já myslím, že u Seznamu to může být podobně.
Vít Dlouhý
Profil
Railbot: Je fakt, že u Seznamu pracovaly výsledky takřka denně, ale teď se to nejen zastavilo (je to o dost déle než týden), ale nefunguje ani přidávání nových stránek. Stačí omrknout blog fulltextového týmu, jak tam někteří panikaří :-)
Railbot
Profil
Vít Dlouhý
Aha. No fajn. Tak já jen doufám, že až se vlak rozjede, nevypadnu z prvního vagónu. Abych si tu naivně nemyslel jak se držím a ono se to nehýbe celkově :o)
Vít Dlouhý
Profil
Railbot Ha, my o vlku...a Seznam se dal do práce a pěkně to lítá! Takže to s tím vagónem... no, uvidíme ;-)
Richi
Profil
nechcete jít radši pracovat lopatou nebo do hospody na pivo? tohle tlachání o ničem je hodné na Bohnice kluci :-)
Vít Dlouhý
Profil
Richi: ;-)
Plaváček
Profil
Vít Dlouhý
Richi

A teď to mají pěkně celé pokažené, řekl bych.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0