« 1 2 »
Autor Zpráva
Skratch
Profil
Zdá se mi to, nebo opravdu dneska rapidně klesl S-Rank? používám lišku Seznam, která mi ukazuje S-Rank, a dnes mi začla ukazovat dost malé počty, například Seznam - 30 S-Rank (!), Google - 30 S-Rank (!) jakpsatweb.cz 30 S-Rank
všechny tyto weby jsem měl předtím nad 90%
a proto se ptám: klesl S-Rank nebo mi blbne lištička?
Filips
Profil
Neodpovím ti, protože nevím, ale zaslechl jsem od pár lidí že jim spadl S-RANK. Možná to bude ale taky jen náhoda a s celoplošným poklesem to nemá nic společného ;-)
buraccio
Profil
mně dneska spadnul S-Rank na nulu :-( . . . včera jsem měl 33/100
rammsteinmv
Profil *
Zajímavé by bylo,kdyby třeba seznam chtěl,aby s-rank nabral na hodnotu,jesli chápete.
kralpet01
Profil
Super, včera na mém webu s-rank 53, dnes s-rank 1, jsem zvědavý jestli se vrátí k původní hodnotě a doufám, že je to jen celoplošná chyba a ne penalizace webu.
Bruinee
Profil *
Vcera byl zase seznam dance, tak buhvi, co se jim tam rozhazelo.
vertigo4
Profil
kralpet01
ja měl taky 53 a mám 2 :D ...

Nepanikařte :-), stejná situace byla po Novém roce... to také spadl S-rank (myslím tak na 1-2 dny)... takže určitě se vše vrátí... ostatně se podívejte na S-rank Seznamu... myslíte, že to tak nechají :D ? hh
kralpet01
Profil
vertigo4
jj, ale já nepanikařím
quenk
Profil *
já měl 53 a mám 2 :(
vertigo4
Profil
kralpet01
jo to bylo ke všem... nadsázka
kralpet01
Profil
vertigo4
ok, už jsem to pochopil
kokútek
Profil *
Já měl minulej rok s-rank přes 50 a ke konci roku jsem byl bez PC, tak jsem to nesledoval, v novém roce jsem měl S-rank 13, nedávno jsem "postoupil" na 15, ale teď mám 1, super propad Z S-ranku 50 do půl roku na 1 ZAS**NY SEZNAM !!!!!!!!!!! Furt s tim musi něco dělat !!!!!
Ale což, stejně jsem pořád první i s srakkem 1 !!!! LOL
buraccio
Profil
zřejmě udělali soudruzi někde chybu :-) . . . čekám kdy se mně ten S-Rank vrátí tam, kde byl :-) . . .
kralpet01
Profil
kokútek
jasně souhlasím s tebou


buraccio
doufám, že i v té výši co jsem měl
buraccio
Profil
kralpet01
jj . . přesně tak jsem to myslel, ale nebudu se zlobit, když bude větší :-)
kralpet01
Profil
tak už je to ok, můj současný s-rank je 54
quenk
Profil *
už mám také původní
buraccio
Profil
jj... taky tak :-) . . už je to gut
mstar
Profil
Jak si tady čtu původní S-Ranky, tiše závidím ... no, kdyždopádně, asi to kleslo, protože jsem při vyhledávání měl stránku hned na prvním listu nalezených a teď na třetím a ještě jen podstránku, která nemá s tématem stránek prakticky nic společného.

No, když jsem stránku zaváděl, byl jsem asi až 150. nalezený a z ničeho nic jsem se objevil 2., na týden, pak mě seznam zase šoupl dozadu. Z toho usuzuju, že si seznam občas řekne, že by mohl dát šanci stránkám, které jsou vzadu, získat návštěvníky a trošku popovylést nahoru s rankem ... je to asi předpoklad hodně mimo, nic jinýho k tomu ale říct nemám. Jen doufám, že se po neděli zase objevím někde výš, než jsem teĎ
buraccio
Profil
taky jsem si všimnul, že mně můj web lítá ve výsledcích na seznamu hore dole. Dlouhou dobu jsem byl na první straně na 4.pozici. Potom jsem klesl na první pozici druhé strany. Tam jsem byl tak dva měsíce a potom jsem byl na dva dny dokonce úplně první ze všech. Pak jsem klesnul na druhou stranu a teď po tom zmatku s S-rankem dokonce na třetí stranu :-( .. . no uvidíme
kokútek
Profil *
Seznamu se něco posra*o !!!! Stránky co jsem měl na wz.cz, jsem přesměroval na novou adresu a tu registroval, ale po tom KRACHU co byl včera, nejde stránka vůbec nalézt, a to ani po zadání přímé www, jenom ta stará. takže index byl "vyloven" bůh-ví odkud, tak místo 4tého místa, tam teď nejsem vůbec. Budu se muset znova registrovat !!!!
To co dělá seznam, to je fakt hnůj, to se jen tak nevidí, věčně mají problémy a věčně s tím "čarujou" (bohužel né ku prospěch všech).
Asi si budeme muset na náladový seznam zvyknout. HOWG !
vertigo4
Profil
kokútek
u mě je vše v pořádku... a naopak... Seznam můj web celkem rychle a dobře :) zvýhodňuje... za 2,5 měsíce mít S-rank 53 je celkem dobrý ;D
buraccio
Profil
vertigo4
aby ses pak nedivil . . ono to může zas klidně klesnout :-( . . .
jaclyn
Profil *
Tak dnes jsem se propadl na pro mne d§ležité klíčové slovo o 4 stránky. Minulý měsíc, jsem se na hry dostal na první stranu seznamu, kde jsem se asi 3 týdny udržel a dnes mne tam už nikde nenajdete. Nevíte, co je špatně? http://www.kamaradske-hry.cz
fikus
Profil *
jaclyn
Víme - Seznam tancuje, a už dost dlouho, nezbývá než čekat až se ustálí a mezitím třeba shánět další zpětné odkazy, příp se snažit dostat výš v Googlu, ten je stabilnější.
buraccio
Profil
jj . . google je v pohodě. Akorát větší část českého národa používá k vyhledávání seznam . . .
djlj
Profil
kokútek
Ty naděláš kvůli hloupýmu čísílku.
mstar
Profil
No, nevím ... čekal jsem o víkendu změnu, protože zatím to tak bylo pokaždý, a ono nic
kralpet01
Profil
tak historie se opakuje, uz jsem zase na hodnote 1 z 54, je to k zblazneni
ajajaj
Profil
moc nerozumím tomu, k čemu je dobrý nějaký rank, koukal jsem se na hodnutu mé stránky která je první na klíčové slovo a má s-rank 2, konkurenční druhá pozice ve fulltextu má s-r. 20, třetí má s-r. 32, možná mi něco uniklo, ale k čemu se hodí ten s-rank?
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0