« 1 2
Autor Zpráva
Plaváček
Profil
ajajaj

ale k čemu se hodí ten s-rank?

Srank Impulsive je nový špičkový americký lék nehrazený pojišťovnou určený všem, kteří trpí chronickou zácpou. K ničemu jinému, pokud je mi známo, se nehodí.
ajajaj
Profil
a já si furt myslel, že je to na fultextový stihomam :)
quenk
Profil *
opět 2 z 53 :(
Railbot
Profil
quenku, 59 ze 100 a stejně si myslím, že v obchodě mi prodají chleba za stenou cenu jako tobě. Takže nevěš hlavu.
mstar
Profil
S-Rank ... no a vlastně jakýkoli rank je jakási známka, kterou vyhledavač udělí stránkám podle daných kritérií a podle ní se, sestupně, řadí stránky do výsledku vyhledávání nějakýho výrazu, který mají stránky společnej. Čím vyšší, tím lepší
Railbot
Profil
mstar
To byla hezká pohádka.

S jedním webem jsem na Googlu na jeden konkrétní výraz pátý, první pozice patří webu s PR 3, já mám PR 4. Ještě tomu svému blábolu věříš?
vertigo4
Profil
Railbot
ale ty tu uvádíš jinou ěc...
Railbot
Profil
vertigo4
Já odpovídám mstarovi. Klidně mě oprav pokud jsem ho nepochopil.
vertigo4
Profil
Railbot
no tak, že tys psal o tom, že weby s nižším PR se umistňují výše... to je pravda, záleží na klíčových slovech , obsahu- což je důležitější než samotný rank, ale v obecnější rovině - a to při teoreticky stejném (podobném) obsahu, druhu webu...atd.. se potom vyhledávač řídí rankem...
mstar
Profil
Jsem se tak koukal na S-Rank googlu ... samozřejmě 0 :-)
mstar
Profil
Railbot: Jako jo no ... vím, že to, co jsem napsal, neplatí doslova, vždy a pořád a že jsou výjimky. Jak jinak a jednoduše ale chceš vysvětlit, co to je rank tak, aby to pochopil i někdo, kdo o tom nemá páru (tím nechci nijak urazit ajajaje). Modelová situace, nic víc, to se tak dělá :-)
Railbot
Profil
mstar
Je rozdíl mezi jednoduchým vysvětlením a plácáním blbostí :) Rank se sice získává z různých kritérií, ale zároveň je také POUZE jedno z těch kritérií, podle kterých jsou výsledky řazeny. Což je veliký rozdíl oproti tvému tvrzení, že podle výsledky se řadí podle ranků.

vertigo4
obsahu- což je důležitější než samotný rank, ale v obecnější rovině - a to při teoreticky stejném (podobném) obsahu, druhu webu...atd.. se potom vyhledávač řídí rankem...
Ani tak to není. Rank je jen jedno z kritérií. Řazení je jinak mnohem komplikovanější. Co zpětné odkazy? Věk webu? I to se počítá a odráží v řazení. Atd.
vertigo4
Profil
Railbot
souhlasím
habendorf
Profil
Plaváček

Srank Impulsive je ...

Ale kdepak, to si pleteš se Srank Explosive :o)

Jinak koukám, že tu zavládla hezká hysterie, skoro by se zdálo, že život stojí a padá se Srankem. To chce klid ...
kralpet01
Profil
S rank se znovu po 3 dnech vratil do normalu, doufejme ze na delsi dobu
Railbot
Profil
Jestli do normálu, to nevím, ale něco to ukazuje. Sice nejsem právoplatným členem zdejší hysterčigrupy, ale abych dal k dobru nějaké to info. U mě to jednom bylo 59, pak 0 a teď 75. Tak asi dobrý. Kdo se další podělí o vývoj S-ranku na jeho webu?
vertigo4
Profil
Railbot
hmm.. mě to kleslo :( :D měl jsem těc 53 a nyní mám 50 Snad se svět nezboří :D:D
kralpet01
Profil
ja na zacatku 53 (54), pri problemech seznamu 0 a ted 64, tak myslim, ze je to uz mozna v poradku
unipow
Profil
Já bych se chtěl zeptat, co se tím měří vůbec? Protože ani nevím, jestli to mám, tak nevím, jestli to mohu měřit a hlavně k čemu to je, může mi někdo podat výklad?
Railbot
Profil
unipow
Co si třeba pročíst pár příspěvků dozadu?
unipow
Profil
Railbot
A dočtu se, nebo budou jen nářky?
Plaváček
Profil
unipow

Proč se nepodíváš přímo ke kovářovi? http://fulltext.seznam.cz/url.py/infoScreen .
Railbot
Profil
unipow
Nářky a trocha vysvětlení :)
unipow
Profil
Plaváček
Ani ty? Veselá kopa?
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0