Autor Zpráva
filio
Profil *
Zdravim vsechny seo-maniaky a rad bych se zeptal jestli je nejaka doporucena delka textu (clanku) chapu ze cim bliz body tim lip, ale jestli je lepsi rozdelit 10 stranek textu na 2 clanky nebo na 3 nebo udelat jeden kompletni a taky jestli je chyba kdyz odkaz k clanku obsahuje title...takze je to vlastne duplicitni, protoze cast url a title je stejny...jo a pak taky jestli vadi kdyz si v CSS nadefinuju vlastni tagy jako treba, ze nadpis nebude <h1> ale <nadpis-1> (jenom priklad), protoze me prijde zbytecne prehnany jak se mluvi o tom, ze hodne zalezi na h1,h2...protoze jinak by se toho dalo lehce vyuzit skrytejma komentarema napr v divu nebo spanu..
shaggy
Profil
nejaka doporucena delka textu
Nejde ani tak o dĺžku textu, ako skôr o hustotu kľúčových slov

chapu ze cim bliz body tim lip
toto nejak nechápem ja...

kdyz odkaz k clanku obsahuje title...takze je to vlastne duplicitni
ako duplicitný? Je dobré, ak je title v odkaze.

v CSS nadefinuju vlastni tagy jako treba, ze nadpis nebude <h1> ale <nadpis-1>
tak toto nepoznám, ako sa v CSS definujú vlastné tagy?

se toho dalo lehce vyuzit skrytejma komentarema napr v divu
nedalo, existuje aj také niečo ako penalizácia a stáva sa, že vyhľadávač takto "odmení" vylepšenú stránku.
filio
Profil *
No podle toho co mám odzkoušený tak čím blíže je relevantní obsah k značce <body> tím má pro vyhledávač větší hodnotu..nebo mě snad chceš říct, že odkaz hnedka za body má stejnou hodnotu jako odkaz v patičce, to je přece nesmysl..

url stejne jako title
- tak tahle situace nastává, když pomocí .htaccess vytvořim odkazy typu :
http://www.domena.cz/nazev-titulku-clanku/164683/



CSS:

r {
	font-size: 1.1em;
	margin: 0px;
        font-weight: bold; 
}


teď když zadám <r>text</r> tak se mi zobrazí malej tučnej text..

Jinak jasně, že existuje penalizace, ale záleží jak chytře je napsaný kod
mě osobně se například osvědčil :
http://www.phantomcloaker.com/
Plaváček
Profil
filio

Nerozumím ani jedné z tvých otázek.
Mastodont
Profil
Ciboha, že bych byl úplně v ři*i, když při psaní článku myslím na to, aby měl kvalitní obsah a byl srozumitelný, přičemž nějaké SEO mám někde? To je dneska svět :-((((((
Railbot
Profil
nebo mě snad chceš říct, že odkaz hnedka za body má stejnou hodnotu jako odkaz v patičce
Vzato čistě takto, potom samozřejmě. Proč by měl být jedne odkaz důležitější jen proto, že je v kódu a také na stránce uveden dřív?

Jinak jasně, že existuje penalizace, ale záleží jak chytře je napsaný kod
He? Kód je kód a pořád je vidět, takže nějaká "chytrost" nehraje roli.

Mastodont
Také nad tím kroutím hlavou. To je už naprostá degenerace.

filio, článek dlouhý 10 stránek (například A4) je blbost dát do jednoho článku na webu, ale ne kvůli nějakému SEO, ale kvůli uživatelům. Nikdo takto dlouhý text číst nebude. Optimalizuj pro uživatele, to nikdy tomu tvému SEO neuškodí ;)
habendorf
Profil
Idealní počet znaků v článku

... je takový, jaký je potřebný pro napsání onoho článku. Stačí?
filio
Profil *
1. S tím, že čím blíž je klíčové slovo k body tím líp...to je stará známá věc.
2. Jasně, že to jak chytře je kod napsanej je důležitý...nebo myslim tim strukturu textu atd. + případnej cloaking a skrytá klíčová slova + ruzný vychytávky java-scriptama... (tzv. praSEO)
3. S tou délkou textu jsem to myslel trochu jinak...(z pohledu návštěvníků, čtenářů) a né že mi řeknete přesný počet znaků
Railbot
Profil
1. S tím, že čím blíž je klíčové slovo k body tím líp...to je stará známá věc.
Něco jako, že h1 smí být na stránce jen jednou.

2. Jasně, že to jak chytře je kod napsanej je důležitý...nebo myslim tim strukturu textu atd. + případnej cloaking a skrytá klíčová slova + ruzný vychytávky java-scriptama... (tzv. praSEO)
Všechno lze odhalit.
Bubák
Profil
Všechno lze odhalit.
Robot to sice neodhalí, pokud je to uděláno "chytře", ale konkurence nespí a třeba se zařídí podle hesla "bonzovat se nemá, ale hlásit se to musí".
mstar
Profil
přečti si článek o SEO ... celkem dost záleží na title, takže je dobrý mít ho ve tvaru: Stránka - napis kategorie apod. Pak jsou důležitý h1 a ... no zpětný odkazy, že by? ... Co se týče délky článku, tak se píše podle toho, kdo to bude číst ... normální lidi kilomestrový statě nečtou a dlouhej text je odrazuje, takže pak na stránky nemusí chodit, když to píšeš pro úzký výběr lidí, co si rádi počtou, volíš podle toho ... Vliv délky článku na SEO mi příjde trošku bláznivý, ale nevylučuju to
shaggy
Profil
1. S tím, že čím blíž je klíčové slovo k body tím líp...to je stará známá věc.
ty už si odborník na SEO? odkedy?

Vieš čo je to pozicovanie? Moja pätička sa môže nachádzať blízko "body" a hlavný obsah úplne na konci stránky. Aj keď crawler uvidí tú stránku bez štýlov, zindexuje ju celú, nejak extra nezáleží na pozícii jednotlivých odkazov.

To definovanie "vlastných tagov"... klasické tagy (ako <p>, <h1>) majú svoj význam, to čo tu ty píšeš je podobné ako škrabať sa ľavou rukou za pravým uchom. Možno si tak naformátuješ text, ale zo sémantického hladiska ti to je na dve veci... a hlavne nechápem prečo to robiť, je jasné, že je lepšie vytvoriť si nejaké id/class a to potom priradiť tagom.

A title v adrese vôbec nie je na škodu, skôr naopak, práve preto sa to robí ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0