Autor Zpráva
mstar
Profil
Zdravím, na stránku jsem si hodil kompletní HTML kód banneru mých stránek. Co jsem se naposledy koukal, seznam mi u popisu stránky vypíše onen kód a podstatné věci nezobrazuje. Můj dotaz zní, co mám napsat do divu, aby nebyl indexovaný, ale zbytek stránky ano? Někde jsem na to už narazil, ale teď to zaboha nemůžu najít. Díky za pomoc
Railbot
Profil
Co mám napsat do divu, aby nebyl indexovaný, ale zbytek stránky ano?
Nic, nelze.

Pokud máš banner jako první nebo obsahuje klíčové slovom, které je hledané, pak Seznam vypíše právě onen kód v kontextu. Řešením je mít první text na webu něco více smysluplného, ale viditelného pro lidi i roboty, jinak je to na penalizaci.
mstar
Profil
Jsem to napsal trochu blbě. V sekci odkazy mám: Podkud chcete podpořit tyto stránky vložte na svůj web následující kód ... A právě tenhle následující kód mi tam dělá neplechu a je jediný, co se ve vyhledavači zobrazuje. Celkem často jsem to viděl řešené tak, že se kód nechá vypsat do textarea ... to mi ale přišlo trochu neohrabané a taky, stránky doplňuju přes editor, kam se text načítá taktéž do textarea a tato stránka by editovat nešla, protože by se mi v kódu objevily dvě do sebe vnořená pole textarea...
mstar
Profil
nakonec jsem to udělal, jak jsem říkal ... abych se vyhl problémům s editorem, tak mám ukázku kódu v extra souboru, kterej includuju a text je v textarea .... ale fakt mi to nepříjde jako dobrý řešní :: LINK ::
Marek Prokop
Profil
Část stránky můžete skrýt před vyhledavači např. tak, že ji vygenerujete JavaScriptem nebo ji vložíte jako iFrame.
mstar
Profil
Marek Prokop: Děkuji za radu, ještě počkám, jak se to vyvine s řešením pomocí textarea a případně upravím

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0