Autor Zpráva
SOL
Profil
Seznam ma S-rank 30, vysledky vyhledavani jsou chaoticke. To ma byt nejaka chyba, nebo novy trend? Víte o tom neco?
Plaváček
Profil
SOL

Víme, viz tato konference http://seo.nawebu.cz/200802/ (zajímavé jsou komentáře Dušana Janovského)
Richi
Profil
ty wole co to je za diskuzi, kdo se v tom má vyznat? takovej bordel ... horší systém na diskuzi jsem fakt v živote nevidel ...
Plaváček
Profil
Richi

Emailová konference a bohužel je nutné si v prohlížeči nastavit natvrdo kodování ISO. Důležitější než designový bordel je hodnotný obsah, zahrnující odpovědi na otázku SOLa. Potřebuješ víc?
Mastodont
Profil
Plaváček
Které ISO, prosím? Nefunguje mi správně ani západo- ani středoevropské.
Railbot
Profil
Mastodont
Vítej v klubu. Já už si zvykl ty paznaky překládat do čitelného textu.

horší systém na diskuzi jsem fakt v živote nevidel ...
Ona to také není diskuze, ale mailová konference. Účastníci pro příspívání a čtení tedy ono webové rozhraní nepoužívají, takže design opravdu nikoho netrápí. Informací, hodnotných, je tam ale spousta, zlatý důl.
Plaváček
Profil
Mastodont

Mně funguje středoevropské (v IE 6), uznávám ale, že v kodování mají pěkný čurbes.
SOL
Profil
Díky Plaváčkovi za odpověď.

Tak jsem to celé poctivě prošel, ISO i UTF poctivě přepínal. Prakticky jsem se dozvěděl, že se něco děje, a že to není obecně přijímáno s kladným ohlasem.
SEOguruové jsou vyplašeni, firmy, které si optimalizaci zaplatili také. Vona taky firma, která si zaplatí desítky tisíc za SEO asi web relevantní ke klíčovému slovu mít bude.
Nuž, i já z toho nemám dobrý pocit. V oborech, kde mám přehled, a znám prakticky všechny k oboru relevantní weby je na Seznamu plno zmatků a totálních nesmyslů. Doufám, že je to jen přechodná fáze a taneček Seznamu se změní z break-dance na poklidný valčík.
Plaváček
Profil
SOL

Amen.
Marek Prokop
Profil
SEOguruové jsou vyplašeni

SEO guruové bývají vyplašeni zřídka. Vlastně si ani nevzpomínám, že bych někdy nějakého vyplašeného potkal. Z celé té diskuse stojí za přečtení jen příspěvky Dušana Janovského a pak tento od Milana Tučka:

http://seo.nawebu.cz/200802/0077.html

Doufám, že je to jen přechodná fáze...

To nepochybně je -- a jakmile skončí, přijde další přechodná fáze, pak ještě další a ještě další. Všechny vyhledavače se až do své definitivní smrti nacházejí výhradně v přechodných fázích. Bohužel je stále hodně lidí, kteří tento fakt odmítají akceptovat, nepřizpůsobují mu svou strategii SEO a sobě i svým klientům tím připravují infarktové situace. To je ale chyba jejich, ne chyba vyhledavačů.
Richi
Profil
Emailová konference a bohužel je nutné si v prohlížeči nastavit natvrdo kodování ISO. Důležitější než designový bordel je hodnotný obsah, zahrnující odpovědi na otázku SOLa. Potřebuješ víc?

nene nepořebuju, nechal jsem se unést :-) neměl jsem nervy na to to přecházek rozklikávat a přenastavovat kodovani :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0