Autor Zpráva
Adam777
Profil *
Ahoj,
nemohu nikde najít odpověď na tuto otázku. Pokud píši do nějaké diskuze odkaz a ten se po odeslání příspěvku nepředělá do podoby <a href="... (jinak řečeno zůstane napsaný normálně v textu), pomůže to nějak odkazovanému webu? Je mi jasné, že i když se předělá do podoby opravdového odkazu, tak jeden odkaz někde v komentářích udělá v pagerank webu pramálo, ale přece jenom nějaký malý účinek má. Zajímá mě, jestli má alespoň nějaký minimální účinek pokud na odkaz nelze kliknout.

Občas píši komentáře na iDNES a zajímalo by mě, jestli má cenu občas zmínit i můj blog, aby mu někdy v budoucnu stoupl pagerank a byl na vyšších pozicích v Google.

Děkuji za každou odpověď.
Plaváček
Profil
Adam777

Odkaz, který není odkazem pro člověka, není odkazem ani pro vyhledávač.
kralpet01
Profil
Plaváček
Máš pravdu, pak to nejsou odkazy, ale jenom text, který je tak k ničemu.
Jirkaaa
Profil *
Plaváček
kralpet01

A to víte na 100%?
Pochybuji!
mstar
Profil
Jirkaaa: Pochybuj ;-) Odkaz, který není mezi <a></a> se chová jako normální text. Jediný v čem ti to pomůže je, že od tud příjdou lidi, co nebyli líní si to zkopírovat do adresy
Aleš Janda
Profil
Plaváček
Nevím jaký to má vliv na pagerank, ale takový Google indexuje i stránky, na který nevede odkaz, ale adresa je pouze někde uvedena v textu. Takto mi zaindexoval pár různých souborů s logy, co jsem jen někam (bez odkazu, právě aby se to neindexovalo) napsal.

Takže možná i na ten pagerank to vliv má.
Adam777
Profil *
Takže krátká odpověď, možná ano.
Škoda, že to nikdy neví určitě, ale teď mě napadá, že to ví jen Google :)

Mnohokrát děkuji všem za vaše příspěvky!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0