Autor Zpráva
Shadowwolf
Profil
Všichni tu řešíme různé věci o Googlu. Když je web o cca 80 stránkách na 50. místě na hodně konkurenční slovo a na onpage dané stránky už není moc co řešit jakou cestou byste se vydali pro dosažení Top 10?
Railbot
Profil
Zpětné odkazy, zpětné odkazy a snad ještě zpětné odkazy. A další zajímavý obsah.
Shadowwolf
Profil
Railbot:
S komerčním webem jsou zpětné odkazy poměrně drahá legrace pokud je kupuješ. Je-li web v cizím jazyce a není to AJ tak se i dost blbě shání ke koupi natož k výměně.
Obsah narůstá průběžně cca 2-3 stránky týdně. Jde o to co lze považovat za účinnější strategii ... zaměřit se na odkazy, např. přes linkbaiting a nebo se snažit maximálně rychle navýšit počet stránek.

Nejde ani tak o návštěvnost získanou díky long tail, ale o návštěvnost přes jedno klíčové slovo, tj. vytvořit pocit, že keyword=firma.
Marek Prokop
Profil
Shadowwolfe, otázka je, co myslíte návštěvností přes jedno klíčové slovo. Pokud tím myslíte jeden dotaz, pak Vám asi nic jiného než dobré zpětné odkazy nepomůže. Pokud tím myslíte všechny relevantní dotazy obsahující dané slovo, pak by mohlo pomoci přidávání nových obsahových stránek.

Nevím, co konkrétnějšího byste chtěl na tak obecnou otázku slyšet.
Dranel
Profil
Shadowwolf
Napadá mě tohle:
Vnutit webmasterum, ať na tebe odkazují takto:
<a href="tvojestranka">klicove slovo</a>

Když to lidé všude uvidí, kliknou na to a dostanou se na tvoji stránku, začne se jim mezi tvým webem a daným klíčovým slovem vytvářet souvislost. Pak už jde jen o to, abys byl na prdním místě ve vyhledávání na toto klíčové slovo. Snad jsem pomohl.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0