Autor Zpráva
Míra
Profil
Cílem tohohle tematu není ziskat odpoveď ale jen poukázat na lidi z eflorbalu kteří podle mého názoru níčí podstatu vyhledávaní. Dělám internetový obchod pro firmu prodávajici florbalové hole a když sem zkoumal SEO tak sem narazil na nejvetší prasarnu co sem kdy videl. 1) Když zadáte do seznamu "florbalové hole" zjistíte že eFlorbal je na prvních místech když jej otevřete zjistíte že celá stránka je přehlcená "florbalové hole" a všemi různymi texty ale to je nic!!
2) sem prohlížel další stránky a narazil sem na druhý problém www.superobchod.cz neni nic víc než jen jeden velkej odkaz prave na eFlorbal a takových stránek maji několik dokonce dělají konkurenčním obchodům pod stránky které maji zaukol předbehnout v SEO konkurenci a zase odkazovat na eFlorbal...
Zdá se to i vám dost prapodivné nebo jen mě??
3) pokud zadáte na seznamu do zboží "nejakou florbalovou hul" a dáte podle nejnižší cena tak se vam zobrazi hul která je korunu pod dovolenou cenou ale když kliknete na odkaz tak se vam zobrazi hul s legalní cenou a to jen proto aby zase byly stránky eFlorbal první!!!
Je tohle snad SEO??? NE!!! tohle je prasárna
Míra
Profil
Ten odkaz je www.superobchod.com a je jich vííc!!
souki
Profil
a co my s tím?
Railbot
Profil
Míra
Hm. Děkujeme za informaci. To dnešního dne bych si něco takového ani neuměl představit.
Timy
Profil
Míra
Tady ti nikdo nepomůže, ale můžeš je nabonzovat Seznamu & Googlu.
Richi
Profil
Míra
než se tady rozčilovat tak jsi je měl naprášit Seznamu a Googlu, myslím že ted už to zrušili takže postih z toho nebude žádný ...
Marek Prokop
Profil
Míro, svým příspěvkem jste několikrát porušil pravidla tohoto fóra a příště Vám budu podobné příspěvky mazat. Nejste-li spokojen s kvalitou vyhledávání Seznamu, obraťte se na Seznam.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0