Autor Zpráva
moskyt
Profil
Zdravim,

Asi pred 2 tydny jsem spustil eshop na adrese www.doutniky-obchod.cz. Hned po trech dnech se web zaindexoval do google a asi do tydne se zacal objevovat na klicova slova na prvnich stranach.

Po dvou tydnech od spusteni webu se ale najednou tento pri vyhledani na klicove slova propadnul asi o pet stran s tim, ze na techto "propadlych pozicich" nedochazi k vyhledani homepage ale jen ruznych podstran z webu. Dokonce i kdyz zadam hledani slova doutniky-obchod.cz jsem az na tretim miste a opet pouze s nejakou podstranou. Homepage jakoby z indexu uplne vypadla.

Take je podivne, ze kdyz zadam site:doutniky-obchod.cz tak se mi homepage indexuje normalne. Rovnez ve webmaster tools je vse v pohode... zadne chyby... jediny podivny udaj je ten ze googlebot byl na webu naposledy pred 5-ti dny, tedy zhruba v dobe kdy k tomuto doslo.

Nema nekdo podobnou zkusenost? Nevite v cem by mohl byt problem? Nejsem si vedom zadnych nekalych seo praktik diky kterym by mohlo dojit k nejake penalizaci...
Plaváček
Profil
moskyt

Že by everflux efekt? Více zde: http://www.jakpsatweb.cz/google.html (nezkoumal jsem tvůj web podrobně, ale příznaky tomu nasvědčují)
moskyt
Profil
Plaváček: diky, hledal jsem vsude mozne pricinu ale tuhle informaci jsem nenasel... tak pockam jak se situace vyvine...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0