Autor Zpráva
mstar
Profil
Zdravím,
dneska jsem narazil na stránky websurf.cz

- systém spoučívá v tom, že po registrování nechá člověk běžet javaskript, který mu po 15s zobrazuje stránky již zaregistrovaných, za což dostává kredity, které pak mění za zobrazení svých stránek dalším uživatelům služby a tím si "zvýší" návštěvnost

Co jsem se díval na statistiku jedné takové stránky, měla za dnešek skoro 700 návštěv podle toplistu, všechny ale přišli z webserfu, tzn. 15s zobrazení u někoho, kdo zrovna websurfil, navíc jen zlomek na stránce zůstal ::TopList Stránky::

Otázka zní, projeví se to nějak na Ranku stránky a získá tím web i něco jiného, než dobrý pocit z počtu návštěv?
NetHill
Profil
Získá většinou ban od reklamních společností... :-)
mstar
Profil
no, bylo mě jasný, že to je web, vydělávající na ohromujícím účinku slov "zvýšení návštěvnosti na trojnásobek" :-)
vertigo4
Profil
mstar
ne vzhledemk PR-0 a S-ranku 7 bych řekl, že má tak velký kulový
mstar
Profil
taky jsem se na to koukal ... Ale tak je pravda, že sem tam někdo se na ten web může juknout víc ... ale co z toho :-)
Joker
Profil
mstar
získá tím web i něco jiného, než dobrý pocit z počtu návštěv?
Teoreticky může sekundárně něco získat z vysokého počtu návštěv, pokud například najde někoho dost neznalého, kdo mu skočí na platby za reklamu podle počtu zobrazení.
mstar
Profil
Nad tím jsem taky uvažoval ... nějak to ale není můj styl. Navíc, na stránkách potřebuju lidi, pro které je web určený. Z toho mám větší přínos
kvok
Profil *

ne vzhledemk PR-0 a S-ranku 7 bych řekl, že má tak velký kulový

Kde jsi zjistil, že má PR-0 a S-rank 7? Na http://www.emag.cz/o-projektu/page-rank/?url=http%3A%2F%2Fwww.websurf. cz je něco podstatně jiného.
vertigo4
Profil
kvok
ale já nemyslel websurf.cz, ale ten web, na jehož statistiku u toplistu mstar odkázal

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0