Autor Zpráva
Ghosting
Profil
Dobrý den,
můj web jede na Sunlight CMS (+mod_rewrite), mám realtivně dost článků. Google Rank mám stále na nule i když web jede pomalu 3 měsíce.
Kamarád používá WordPress (+mod_rewrite), má relativně méně textu než já, web spuštěn cca. 1 měsíc a Google Rank má na 3.

I když používám koncovku *.html tak během 3 měsíců jsem stále na nule. WP koncovku nemá má tam akorát lomítko "/" a google ho hodnotí mnohem lépe než mě.
Chci se tedy zeptat, jestli má vliv na SEO "koncovka" nebo spíše typ přepisování adres.
Výsledky SEO-SERVIS mého webu. (SL CMS)
Výsledky SEO-SERVIS kamarádova webu. (WP)
killer
Profil
a kolik máš zpětných odkazů a kolik on?
Ghosting
Profil
On 12 a já taktéž 12
tiso
Profil
Takže už ti stačí len zistiť PR tých stránok ktoré na tvoju a jeho odkazujú a môžeš konečne začať porovnávať...
Marek Prokop
Profil
Možná jsem slepý, ale na žádné podstránce webu www.potapenivcr.cz nevidím odkaz na home page. Navíc z těch Vašich 12 zpětných odkazů mají jakousi (malou) cenu řekněme dva z toho diskusního fóra. Ostatní jsou prakticky k ničemu.

Když to tedy shrnu, interní zpětné odkazy nemáte, externí zpětné odkazy v podstatě nemáte a chtěl byste PageRank. Hmm, to asi neklapne.
Ghosting
Profil
Problém vyřešen. doména AREA 51 byla již jednou zaregistrována. Proto má Google Rank 3.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0