Autor Zpráva
dider
Profil
Mám dotaz>

Už asi měsíc spravuji stránky www.oldpraguetravel.com,snažím se měnit linky,myslím si že stránka je optimalizovana.Nejsem webmaster akorát se snažím pomoct a vicemene se učím o čem to celé je.Stránky nám dělala firma,
prijde mi, že sou vytvořeny dobře, ale spravovat je musím sám.Je to asi strašný amaterizmus ale fakt nevím proč mám PR0?Není někde na stránkach nějaká zásadni chyba??Diky za pomoc.d.
Omluvám se za tu Češtinu, není to můj rodný jazyk.
Martin Kuželka
Profil
Pagerank, který vidíš na toolbaru je aktualizovaný jenom několikrát za rok. Ve skutečnosti může mít tvá stránka vyší, ale na toolbaru ještě není zobrazen.
Marty
Profil
Přes dotaz link jsem zjistil, že na tvojí stránku vede pouze pár odkazů (google - 1, yahoo - 1, jyxo - 4).
Vzhledem k tomu, že PR se řídí hlavně podle offpage faktorů (tedy odkazů, které vedou z jiných stránek na tu tvojí) tak se ani nedivím, že PR je 0.

Jinak web jako takový je naoptimalizovaný dobře...
Martin Kuželka
Profil
Vzhledem k tomu, že PR se řídí hlavně podle offpage faktorů
PR určují pouze off-page faktory.

tak se ani nedivím, že PR je 0.

Myslím, že i při současném stavu by ta stránka PR0 rozhodně neměla. Počkej do další aktualizace toolbarového PR, který proběhne neznámo kdy.
dider
Profil
Děkuji,když dám v altaviste link:http://www.oldpraguetravel.com tak mi vyjede 19 linku.Nerozumím také jedný věci , na nejmenované stránky vyjede 15700 odkazu maji PR6 a z toho 10900 odkazu je přímo v stránkach.To když koukám na "more pages".Jinak supr stránky a supr diskuze,začátky sou težké a tady je hodně inspirace.dík.
Marty
Profil
Martin Kuželka No ale když pak se PR určuje podle offpage faktorů, a ty jsou prakticky nulové, tak by stránka měla logicky mít PR0, ne?
Nebo dává Google nějaké startovný PR, který obdrží každá nová stránka?
Martin Kuželka
Profil
Pokud vím, tak Google žádný PR stránkách na začátku nedává (možná tak 0 :-) ). Nízkého PR (PR3-4) se nechá dosáhnout pár odkazy. Navíc Google zobrazuje pouze ty odkazy, které považuje za důležité (to neznamená, že díky těm, které nejsou zobrazené, nemůžeš dosáhnout nějakého PR).
Yuhů
Profil
> když dám v altaviste link: ...

altavista se od Googlu (a jiných vyhledávačů) liší tím, které stránky do množiny link: vůbec pouští. U Googlu je například známo, že tam dává pouze stránky, které dosahují určitý pagerank. Proto Google zpravidla ukazuje méně odkazů než jiné vyhledávače.
dider
Profil
Diky za odpovědi,ja jsem koukal taky sem:

http://www.prsearch.net/inbx.php

a sem:

http://www.555webtemplates.com/backlinks-tool.asp

V prvním případe našel na googli 0 odkazu , myslel jsem že to má souvis s tím , že nemáme PR.
Snažím se měnit co nejvíc linků ale s PR0 to jde těžko.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0