Autor Zpráva
vertigo4
Profil
Ahoj, mám takový nápad/projekt, kterej bych chtěl rozjet. Zatím se mi ale nechce objednávat novou doménu, o té bych uvažovat až by web šlapal a já věděl, že to má cenu...
Začal bych tedy na mojí subdoméně a třeba po třičtvrtě roce bych změnil doménu a web přesměroval na ni...
Chci se poptat jaké vidíte výhody x nevýhody oproti tomu, abych web rozjel hned na nové doméně...
Z hlediska SEO
Z hlediska návštěvníka ...
Project_Revolutions 2007
Profil *
Chci se poptat jaké vidíte výhody x nevýhody oproti tomu, abych web rozjel hned na nové doméně...
Výhody určitě zapamatovatelnost a vystizny nazev k projektu.
Nevýhody. Bude dýl trvat indexování ze strany vyhledávačů. (i když takovej google s tím mít problémy nebude).

Z hlediska návštěvníka ...
Rekl bych ze pokud udelas sikovne presmerovani a upozornis na novou domenu na webu tak to navstevnikum vadit nebude, ba naopak lip se jim bude psat example.com nez neco.example.com

Mozna by to chtelo upresnit co je to za projekt.
vertigo4
Profil
Project_Revolutions 2007
Mozna by to chtelo upresnit co je to za projekt.
:D, právě, že to nechci ;)

Bude dýl trvat indexování ze strany vyhledávačů.
no a jak dlouho tak trvá, než stav ve vyhledávačích bude takový jako byl na té subdoméně?
ninja
Profil
vertigo4: pri soucasnych cenach domen bych nevahal a rovnou objednal domenu. Budou pripadne presuny zaberou cas, ktery bude drazsi nez ty 2 stovky za domenu.
Railbot
Profil
V dnešní době řešit doménu, to je celkem ulítlé. Těch pár korun snad najde každý, i ty. Ušetříš si práci a možná i problémy.
Project_Revolutions 2007
Profil *
no a jak dlouho tak trvá, než stav ve vyhledávačích bude takový jako byl na té subdoméně?
Ze statistik vim ze ke me chodi Google kazdej den.
U seznamu a ostatnich crawlu je to horsi. (Mam cca. 15-20 UIP) denne.
Marek Prokop
Profil
Vertigo4, váš nápad mi připadá velmi nešťastný. Buď web rozjeďte od začátku na vlastní doméně, nebo ho provždy nechte na subdoméně. Stěhovat už rozjetý web znamená vždy určité ztráty. Někdy malé, jindy velké, to dopředu nejde odhadnout.
Anton123123
Profil *
zdravim, je teda pravda, ze ak chcem zmenit domenu uz existujucej stranke, tak su to vzdy len straty? mam web na .sk a chcem tam dat .com . Co vy nato?
jenikkozak
Profil
Anton123123:
Když už píšeš do starého tématu, čímž jsi mě (a zřejmě i další) donutil, abych ty předchozí příspěvky četl, mohl sis přečíst ten poslední.

zdravim, je teda pravda
Jo, to se nezměnilo.

Co vy nato?
Dělej si, co chceš. Ale pochybuji, že změna adresy bude pro tebe výhodná. Respektive že na ní neproděláš.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0