Autor Zpráva
donkeytgoo
Profil
Zdravim,

dnes seznam.cz rano indexoval este 9500 stranok z mojej domeny katalog-zdarma.cz a o dvanastej na obed uz len 200...predpokladam ze o par dni to nebude uz ani jedna. Viete mi niekto povedat, z akeho dovodu mi udelil penalizaciu? Dakujem za odpovede!
FiryCz
Profil
Nedivil bych se kdyby ten web připadal Seznamu jako MFA.
pc_jimbo
Profil
A jseš si jistej, že je to penalizace?
Ve čtvrtek udělal seznam po 14 dnech aktualizaci sranku a dnes v pátek změnil výsledky vyhledávání. Třeba je to jen dočasný. Hod stránky na fulltext.seznam.cz, počkej pár dní a pak se uvidí ...
donkeytgoo
Profil
Zdravim

dakujem za Vase odpovede. Dnes rano tam nabehlo zaindex 600 stranok, takze o penalizaciu sa asi nejedna.

Pre FiryCz - ja viem, moze to vyzerat ako stranka urcena cisto na zarobok, aj som uvazoval, ze by som tam niektore casti zmenil, ale kedze som si pozrel, ze na podobnom principe funguje dost vela webov a tie nemaju ban, da sa povedat, ze som sa od nich inspiroval v dobrej viere. Urcite ta stranka ale nebola spravena kvoli zarobku, to je len nieco, vdaka comu sa tomu mozem venovat.

Pre pc_jimbo - ja neviem, stavaju sa taketo veci seznamu casto? ze proste to skace hore-dolu vo vysledkoch a tak podobne?
Richi
Profil
ja neviem, stavaju sa taketo veci seznamu casto? ze proste to skace hore-dolu vo vysledkoch a tak podobne?

jasně, přesně tak vyhledávače fungují :-)
absolutni_magor
Profil *
jak se zjistuje pocet zaindexovanejch stranek seznamem? me se to jeste nepodarilo...
donkeytgoo
Profil
site:nazov domeny :-)
hamtablamta
Profil *
donkey: nechci rozjizdet flamy, ale na seznamu "site:domena.cz" 100pro nezobrazi vsechny stranky v indexu. cca pred 5 dny sem zjistil, ze na jednu frazy jsem na 1. miste a s site:domena.cz jsem tu stranky po prolistovani vsech vysledku hledani nenasel. netvrdim, ze seznam indexuje vsechny vase stranky, jenom to ze site:neco.cz nezobrazi vsechny zaindeoxavy stranky z domeny neco.cz
donkeytgoo
Profil
hamtablamta - tak to neviem, ci zobrazi vsetky alebo nezobrazi, nepoznam vsak teraz iny sposob ako to zistit.

nastala vsak zaujimava situacia - v indexe je znova uz len 16 stranok...
donkeytgoo
Profil
Zdravim,

zistil som, ze omylom boli na zopar podstrankach v ramci domeny texty napisane po nemecky.... cize stranka bola kompletne po nemecky napisana, namiesto cestiny. je mozne, ze by na toto seznam nejako negativne zareagoval?

Dakujem
pc_jimbo
Profil
tak ted uz se dá s jistotou říct, že si byl penalizován a asi i googlem .... viz site:katalog-zdarma.cz

PS: pobavil mě tento příspěvek
http://www.lupa.cz/clanky/seznam-ve-valce-s-inzerentem/nazory/120657/
donkeytgoo
Profil
zdravim,

googlom nie, pretoze tam som naschval este pred par dnami vymazat cely index (kde uz bolo zaindexovanych 2500 stranok), kvoli tym nemeckym podstrankam, a nahodil som to cez webmasters tools znova.

dnes som telefonoval s podporou seznamu, ktora mi potvrdila, ze sa jedna o penalizaciu. na moju otazku z akeho dovodu, som vsak dostal odpoved, ze sa to nikdy nedozviem, pretoze oni to nezverejnuju.

tento seznam.cz ma ale zarmutil, pretoze podobne weby prevadzkujem na slovensku, uz rok a pol, a tiez v usa a nemecku, a vsetko je bez problemu, weby funguju. skoda.
donkeytgoo
Profil
co sa tyka toho prispevku v tej diskusii :))) ono tato domena ktoru som si pred par tyzdnami kupil, zrejme uz predtym bola vyuzivana... neviem ale ako... mal ju totiz niekto iny.
donkeytgoo
Profil
dnes rano bola domena katalog-zdarma.cz opat zaindexovana seznamom...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0