Autor Zpráva
martasss
Profil *
Zdravim,ma vliv na seo vícekrat zadané slovo v titulku?Potřeboval bych web optimalizovat na slovo čtyřkolky ale porad me to nejak nejde.Mam Pagerank3. mnoho zpetnych odkazu z katalogu ale stejne jsem az na 4 strance....na seznamu.na googlu na druhe.dik
pc_jimbo
Profil
ma vliv na seo vícekrat zadané slovo v titulku
ne
jaco
Profil
ma vliv na seo vícekrat zadané slovo v titulku
ne


Ako to vieš tak isto? Môže mať... ale maličký
Měsíček
Profil
Nemá ani maličky.

Například

Firma Zelené vlasy nabízející zelené vlasy.

to by byla chyba? A co když se ta firma tak jmenuje tak to má smůlu?
Marek Prokop
Profil
Opakování téhož slova v titulku vliv má, ale nejspíš ne v tom smyslu, že by to zlepšilo pozice na dotaz tvořený jen tímto jedním slovem. Řazení výsledků na víceslovné fráze, které to slovo obsahují, to ale může ovlivnit jak pozitivně (některá slova budou k sobě v titulku blíž nebo budou v lepším pořadí), tak negativně (kvůli opakování téhož slova tam zřejmě nějaké jiné slovo bude chybět). Ten negativní vliv je IMHO častější, ale úplně univerzálně to asi neplatí.
jaco
Profil
Měsíček
Asi sme sa nepochopili, ja som myslel, že opakované slovo bude mať kladný vpliv na seo. No príliš veľký byť nemôže, aby sa zabránilo titulkom tipu: vlasy vlasy vlasy zelené zelené vlasy

Aspoň môj selský rozum mi tak hovorí; inak sa netvárim, že by som bol na seo odborník.
pc_jimbo
Profil
IMHO se opakování vyplatí pouze v případě jako: Kožené boty, boty z kůže ..... ale spíš bych volil jeden výstižný a jednoduchý titulek. Takovéto experimentování se vyplatí pouze u stránek k vysokým rankem
Miloš
Profil
jaco
vlasy vlasy vlasy zelené zelené vlasy
To je skoro poesie:

Vlasy vlasy vlasy
zelené jsou asi
moje vlasy zelené
jsou to vlasy, né že né
martasss
Profil *
tak myslite treba titulek:
ČTYŘKOLKY-MOTORKY-ČTYŘKOLKY-BAZAR
Že by to nemelo vliv na pozici?nerad bych aby byl web nejak penalizován...
Dranel
Profil
martasss
Určitě to má vliv na lidi. O stránkách s titulkem psaném VELKÝMI písmeny si ihned myslím, že dotyčný autor se ve webtvorbě a práci se zákazníky vůbec neorientuje.
martasss
Profil *
no mě ted spíše zajímá seo než pohled lidí.myslíte že psaní titulku velkými písmeny,nebo když je tam jedno slovo zvýrazněno velkým písmenem...má vliv na pozici..
shaggy
Profil
Hej má. Získaš pozíciu "internetového trotla" (bez urážky, ale to si myslím o tvorcoch takýchto stránok).
Logická otázka - v čom ti pomôže dobré umiestnenie vo vyhľadávacích nástrojoch, ak každý, kto vstúpi na tvoju stránku povie "Panebože, to čo je za stránku, to robilo asi nejaké dieťa... musím pohľadať niečo lepšie"?
Ja som myslel, že potrebuješ viac zákazníkov, alebo to už sa orientuje iba na robotov? Koľko štvorkoliek si predal Google botovi? :-)
Martasss
Profil *
Bez urazky ale tady to tady slychám často.A je to naprostá kravina dle mého.K čemu ti je pekne udelana stranka kdyz na ni nedostaneš potencionálního zákazníka.Protože návštěvnost ti prodává zboží,a né nádherné stránky...Konkurence třeba v odvetví čtyřkolek je velká jako ve téměř všem .Obyčejný človek zada v seznamu čtyřkolky...vyjede mu první stránka jemu se tam zalíbí a koupí si jí i když na druhé třetí strance jsou ty samý model třeba i levnější...Ale myslím že toto nemá cenu řešit a je to mimo téma....proč kdyz jsem na první stránce třeba na slovo páteřáky tak na ně volá za den třeba 5 lidí kdyz klesnu na druhou třetí stranu nevolá nikdo.A stranky vypadají furt stejně jako by je dělalo nějaké dětsko:-)Chlapy všechny Vas tady respektuju ale je to vážně nesmysl co tvrdíte že zboží prodava pěkný web....zboží prodává návštěvnost.Když to zlehčím...máš dva obchody jeden super extra...a druhý uplně obyčejny...stejný zboží stejný ceny...do peknyho ti prijde 100 lidi do obycejneho 400...kde myslíš že bude větší tržba..?
Marek Prokop
Profil
Myslím, že původní dotaz byl již dostatečně zodpovězen. Téma zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0