Autor Zpráva
Martin_H
Profil
měl bych dotaz - pro jeden nekomerční projekt jsme se snažil zjistit návštěvnosti některých slov na Seznamu a narazil jsem na údaj hledání menší než 100 denně . Lze nějak zjisti, kolik lidí to slovo opravdu hledá? S velkou pravděpodobností to slovo (resp. slova) nikdy 100 nepřeleze - existuje nějaká cesta ? totéž platí i pro Google ?
děkuji za odpovědi
K
Profil *
Co znamena "navstevnost slov"?? Je tim mysleno pocet hledani na dane klicove slovo?
Dranel
Profil
Martin_H
Nevím, zda jsem to dobře pochopil, ale:
Otevři si seznam.cz, zobraz si ho bez CSS (jde to dobře ve FF) a zadej do vyhledávače požadované KW. V našeptávači se ti zobrazí průměrná denní hledanost. Tuším.
Marek Prokop
Profil
Pro Seznam: Sklik --> Nástroje --> Návrh klíčových slov. Je nutná registrace a přihlášení. V současnosti nabízí dotazy kladené 50krát a častěji za poslední dva týdny.

Pro Google: https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal -- bez registrace.

Ani jeden z těchto nástrojů neukazuje přesný počet hledání, což ale v praxi asi nijak nevadí.
Martin_H
Profil
Ano, myslel jsem "počet hledání"
k nástoji S kliku - ta hodnota 50 je lepší, přes tu už se myslím dostanu na většinu slov. Díky za rady M.
ninja
Profil
Martin_H: presnejsi udaje muzete ziskat spustenim reklamni kampane v Skliku ci Adwords na dana slova. Ale stoji to nejake penize.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0