Autor Zpráva
Martin22
Profil *
Zdravim,chtel jsem se zeptat proc ste me zablokovali IP adresu jen proto ze jsem se zeptal jak funguje spamování diskuzních fór.Vždyt to ma preci ze SEO take souvislost i kdyz chapu ze je to prasarna...jen me zajímalo na jakém principu to funguje.chodím sem dost často,proto bych byl rád kdyby jste me omezení IP adresy zrušili abych sem nemusel list pres anonymizery.dik alespon za nejakou reakci nez me to smaznete jako predtím....
vertigo4
Profil
Martin22
můžeš hodit odkaz přesně na tvůj příspěvek ať si můžeme udělat obrázek? k zablokování měli asi důvod
Zdeněk Košťál
Profil
vertigo4
Myslím, že je to už smazané. Ptal se na nějaký program na spamování diskusních fór a ani mě se to nezdálo, že se chce pouze informovat. Zablokování a zabanování byla správná reakce. Taktéž bych smazal tento topic. Ať to nikoho raději ani nenapadne.
vertigo4
Profil
Zdeněk Košťál
Zablokování a zabanování byla správná reakce.
no myslím, že poslání do pr*ele by bylo cílenější ;)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Martina22:
Chtěl jsi program na spamování diskusí a ideálně rovnou odkaz na jeho stažení. Hodil jsem dotyčné vlákno k ledu, tam si ho všiml některý z moderátorů, kteří mohou banovat (což nejsem ani já, ani Marek Prokop), smazal ho a zabanoval ti IP adresu.

Už sis jednou o odblokování IP řekl, vzpomínáš?
Richi
Profil
no myslím, že poslání do pr*ele by bylo cílenější ;)

nebylo, podívej se jak dopadla Lupa díky Kalužovi, začal s jedním spamem denne a ted se jej nemůžou zbavit ...
Martin22
Profil *
jojo pravda chtel sem i vyzkouset na smyšlenou domenu...jak to na to budou reagovat vyhledavače...
vertigo4
Profil
Martin22
hmm a k čemu by ti to bylo, kdybys to v praxi nikdy nepoužil??
martin22
Profil *
vertigo4
Abych asi pochopil jakou to mám pro vyhledávače váhu...!!!
Měsíček
Profil
No to určitě ;)
vertigo4
Profil
martin22
tak tedy zopakuji
a k čemu by ti to bylo, kdybys to v praxi nikdy nepoužil??

na co ti bude dobré vědět, jakou má tato sprostá metoda váhu u vyhledávačů... tím chceš nejspíš naznačit, že to v budoucnu použiješ, pokud se metoda osvědčí?
Měsíček
Profil
Jinak jestli chceš odblokádu tak zadej ty údaje na které se tě ptal Str4wberry a jdi s tím buď za Yuhůem nebo za DT, toť vše co můžeš dělat.
Martin22
Profil *
Nevím co tu furt řešíte,proste tady ta možnost tady existuje,tak nevím proč bych se o tom nemohl dozvedet neco více....Zase takovej klasickej hon na čarodejnice.....já jsem ten zlej a vy jste ty férový kluci....Určite nejsem takove trdlo abych spamoval fora pro svuj e-shop,tím bych spíš své potencionalní zákazníky odradil než přilákal ....Člověk co ho zajímá SEO by měl mit všeobecný přehled....proste nic víc nic míň....
Měsíček
Profil
A proč jsi se nás nezeptal jaký to má vliv na SEO rovnou? Odpověděli by jsme a neměl by jsi potíže.
DoubleThink
Profil *
Ban jsem vytvořil já.

Pokud chceš abych ho zrušil, udělej to, k čemu tě nabádá Str4wberry - napiš ip adresu, které se to týká (třeba mě do mailu).

Mimochodem, až budeš někdy nastupovat do letadla, zkus zavtipkovat s letuškou něco o únosu. A pak dobře pozoruj, co se bude dít.
Martin22
Profil *
OK az poletim do ameriky tak to zkusím....
posílam IP adresu.dík
VitaZ
Profil
OK az poletim do ameriky tak to zkusím....
Pokud nemáš zbytečné nejméně 1,5 až 3 mega Kč jen na úhradu přímých škod, tak to raději ani nezkoušej. To Ti radí pyrotechnik z mezinárodního letiště;-)
Martin22
Profil *
OK už mě to fachá tak dík.Jinak už tady na toto téma radeji mluvit nebudu aby me zase nebyla zablokována IP adresa ale je celkem paradox že zrovna dneska o tom mluvili ve zpravach na TV Nova a dali tam přesný návod jak spamovat php foŕa...
Railbot
Profil
To Ti radí pyrotechnik z mezinárodního letiště;-)
Copak má asi pyrotechnik společnýho s únosem letadla a letištním provozem, hmm. To chce být asi někdo zajímavý, že ano.

o tom mluvili ve zpravach na TV Nova a dali tam přesný návod jak spamovat php foŕa...
Určitě. Na obrazovce se objevil link ke stažení a Brumlich diktoval přesný postup. V podání této televizní stanice to muselo být zcela jistě přesné a profesionální :o)
Marek Prokop
Profil
Přátelé,

případ je vyřešen, vlákno se netýká SEO, takže vám snad nebude vadit, když ho už zamknu. Neodpustím si ale jedno upozornění pro příště:

Black hat SEO mi v zásadě nijak nevadí. Věřím, že na svém webu si může každý dělat (téměř) cokoli, co se mu zlíbí. Chcete-li tedy spamovat vyhledavače, klidně je spamujte a klidně se tady o tom raďte. Vyhledavače "dobrovolně" využívají cizí obsah pro svůj byznys, takže je jen jejich problém, zda se spamu dokažou ubránit. Váš problém pak samozřejmě je, zda dokážete ubránit svůj byznys před jejich penalizacemi.

Něco úplně jiného ale je, když se spam vkládá prostřednictvím komentářů, diskusních fór, wiki apod. na weby, které spammerovi nepatří. To už není jen tak obyčejné black hat SEO, to je prostě sviňárna. Dotazy a rady na tato témata proto budu vždycky mazat, i když zrovna ten Martinův smazal rychleji jiný moderátor.

Děkuji za pochopení.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0