Autor Zpráva
Wasil
Profil *
cau,mam web s koly a do titulku webu jsem napsal kolo...a normalne se slovo zaindexovalo...pote jsem jeste dale do titulku napsal kolo-bazar v uvozovkach a jeste tyz den jsem byl na prvním míste na seznamu ,ale na slovo kolo samotne jsem se již na seznamu nenašel.Myslíte že má vliv když slovo nebo dvě slova dáte do uvozovek?
Richi
Profil
uvozovky nemají imho vliv ale jde to to že když tam dáš slovo kolo tak má 100% váhy a když tam dáš slovo kolo + bazar tak kolo už má jen 50% váhy a bazar 50% takže vyhledávání na to slovo se může posunout dál než bylo do te doby ...
Lukyweb
Profil *
Takže když do titulku napíšu 1 slovo, bude mít 100% váhu a když 10 klíč. slov, bude mít každé slovo jen 10% váhu a už každé to slovo i když bude zaindefované, ta ve výsledcích bude někde dole..? Zrovna dělám stránky a nikde jsem nenašel jakou velikost by měl mít optimální titulek .. a jelikož firma, pro které dělám stránky má širší rozšíření a jedno klíč. slovo by nic neřešilo, mám jich v titulku více .. je to tedy špatně, když chci, aby byla ve vyhledávání trošku vidět ..?
Richi
Profil
Lukyweb
ne není to špatně, jen když třeba optimalizuješ na segment kde není moc klíčových slov a potřebuješ protlačit jen jedno slovo je lepší mít kratší titulek ... podívej se do vyhledávání, uvidíš sám že třeba na slovo letenky http://search.seznam.cz/?q=letenky&mod=f je první Invia i když má titulek dlouhý, je to proto že má hodně zpětných odkazů ...
každopádne tak 80% traffiku z vyhledávačů dělají unikátní dotazy, takže je dobrý mít v titulku více klíčových slov (čím víc tak tím se ale snižuje váha každého znich), ale jak říkám, záleží na segmentu co nabízíš a o čem stránky jsou ...

(doufám že jsem te moc nepopletl :)
Dranel
Profil
Richi
Naopak... mě to velmi pomohlo. Díky.
Lukyweb
Profil *
Aha .. díky moc :) No jsem trošku zmatený, co tedy použít :) Když tedy budu mít třeba obchod na jablka a budu mít více klíčových slov mezi kterými bude prodej zlatých jablek a hlavně mne bude zajímat klíčové slovo prodej jablek, mám tedy vypustit zlatých, aby se mi zvýšila váha těch slov, když rating www stráne konkurence je stejný jako můj .. a je někde dáno, jak maximální má být titulek, aby se mi nestalo, že mne bot kvůli tomu třeba přeskočí a nezaindexuje? Díky :)
Dranel
Profil
Lukyweb
Myslím, že jsem kdysi dávno někde četl, že maximální délka titulku je 64 znaků.
Lukyweb
Profil *
A když bude vetší, tak se nezaregistruje (indexuje) vůbec a nebo se to jen po 64 znacích ukousne ..?
Richi
Profil
a je někde dáno, jak maximální má být titulek, aby se mi nestalo, že mne bot kvůli tomu třeba přeskočí a nezaindexuje?

nepřeskočí, maximálně ti jej uřízne, jestli jej zaindexuje celý nebo jen část to už nevím, každopádně osobně nepoužívám titulky delší než kolik znaků vypisují vyhledávače

Hlavní je psát výstižný titulek, lidi kolikrát víc kliknou na odkaz níž ve vyhledávání ale když má relevantnější titulek

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0