Autor Zpráva
Medvídek
Profil *
Chtěl bych se zeptat, jestli neexistuje nějaká "ochcávka" aby mi google vytvořil vnořené odkazy. Viz
Str4wberry
Profil
Podobný dotaz zde padá poměrně často.
Medvídek
Profil *
No pokud dám na fóru hledat VNOŘENÉ ODKAZY, tak to najde s prominutím "prd". A prohledávat 474096 příspěvků mi přijde časově náročný.
Měsíček
Profil
Jenže správný název by byl spíše "Seznam odkazů".
Medvídek
Profil *
Podle GOOGLU ne.
Cituji:

Pro vaše stránky nevygeneroval Google žádné vnořené odkazy. Podřízené odkazy jsou plně automatizované a zobrazujeme je u výsledků pouze tehdy, pokud se domníváme, že to uživatelům pomůže. Pokud struktura vašich stránek nedovolí našim algoritmům najít vhodné podřízené odkazy nebo pokud se domníváme, že podřízené odkazy nejsou pro dotazy uživatelů relevantní, nezobrazíme je. Vždy se však snažíme pracovat na zlepšení způsobů nalézání a zobrazování podřízených odkazů.
Měsíček
Profil
Tak ano měl jsi pravdu omlouvám se.

Jinak odkaz : http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?answer=47334&hl =cs
Medvídek
Profil *
To ano, to mam celé prostudované, já právě chtěl zjistit, jestli na to neexistuje nějaká utilitka, něco, co by mohlo vést k větší šanci, aby google tyto odkazy udělal.
Marek Prokop
Profil
Medvídku, utilitky v SEO neexistují na nic, ani na site links. Ve Webmaster Central sice můžete Googlu navrhnout jiné pododkazy, pokud se vám nelíbí ty, která vám tam dal sám, jenže tím pravděpodobnost zobrazení site links nezvýšíte.

Být vámi, tak se tím ale netrápím. Google zobrazuje site links jen pro navigační dotazy, kterými si je hodně jistý, takže návštěvnost příslušného webu to v podstatě neovlivní. Jinými slovy, vypadá to sice hezky, ale jako majiteli webu by vám to bylo nejspíš k ničemu.
ladislav
Profil *
to: M. Prokop
>>Jinými slovy, vypadá to sice hezky, ale jako majiteli webu by vám to bylo nejspíš k ničemu.

dovolim si nesouhlasit, tvoje tvrzeni je mozna opravnene k cistemu seo, ovsem z pohledu marketingu je evidentne tento odkaz lepe videt, nebot zabira vice mista, tedy delsi expozice pri rychlem skenovani pohledem. Moznost volby hraje taktez ve prospech takovych odkazu.

Ladislav Jelinek
Marek Prokop
Profil
Ladislave, myslím, že nejsme ve sporu, ale chcete-li řeknu to po Vašem: Díky site links sice získáte delší expozici při skenování pohledem, ale bude vám to nejspíš k ničemu, protože uživatel už vaši značku zná a má k ní vybudovaný určitý vztah (jinak by ji nehledal, že ano).
Pesulap
Profil
Ladislave, myslím, že nejsme ve sporu, ale chcete-li řeknu to po Vašem: Díky site links sice získáte delší expozici při skenování pohledem, ale bude vám to nejspíš k ničemu, protože uživatel už vaši značku zná a má k ní vybudovaný určitý vztah (jinak by ji nehledal, že ano).
Tak v tomhle se zase zastanu ladislava.
Pokud dám příklad , má někdo internetový obchod se vším možným a měl by takovýle výsledek po zadání "př.:kopačky" a vyjel by jeho obchod a měl vnořené odkazy vypadalo by to velice seriozně ? ne ?
ninja
Profil
Pesulap: problem je ze na dotaz "kopacky" sitelinks neuvidite, protoze to je prilis obecny pojem s vetsim poctem obdobne kvalitnich soupericich stranek.

Sitelinks se zobrazuji tehdy, pokud je podle Google velmi pravdepodobne, ze vi co presne hledate. Je to vlastne obdoba tlacitka "I'm feeling lucky".

Marek Prokop: Narust navstevnosti, respektive mira prokliku ze SERP je meritelna (alespon z me zkusenosti), v radu jednotek procent (4-8%). Odvozuji ze to bude tim, ze mene lidi na takove strance klikne na placenou reklamu (konkurence).
Chamurappi
Profil
Reaguji na Marka Prokopa:
protože uživatel už vaši značku zná a má k ní vybudovaný určitý vztah
Jako třeba ke značce „zprávy“?

Reaguji na ninju:
na dotaz "kopacky" sitelinks neuvidite, protoze to je prilis obecny pojem
Podobně obecný dotaz je třeba i „validátor“, ne?
ninja
Profil
Chamurappi: u slova "zpravy" to asi neni optimalni, osobne marne hledam aktualne.cz. Ale "validator" je v pohode, tam je W3 validator opravdu autorata vuci ostatnim.

Nikdy to nebude fungovat dokonale.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0